mio_banner
ak-mio-mivue-818

Kamera disponuje mj. inovativními funkcemi, natáčením v 60 fps, rozlišením 2K, špičkovou Night Vision technologií a konektivitou WiFi a Bluetooth.

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů, autonavigací a cyklonavigací, opět uspěl se svou autokamerou v prestižním žebříčku IT produkt 2021, který vyhlašuje magazín Computerworld. Kamera MiVue 818 WiFi postoupila v rámci druhého kola, a to v sekci Autokamery (Hardware). Zaujala především řadou inovativních funkcí, jako je Najdi zaparkovaný vůz, nebo Kniha jízd, a samozřejmě poskytovanou kvalitou denních a nočních záběrů.

Spolehlivá kniha jízd a neméně špičkové funkce autokamer Mio

Nová palubní kamera Mio MiVue 818 WiFi 2K je cenově velmi dostupnou, avšak nejmodernějšími funkcemi opravdu nabitou autokamerou. Kromě standardních funkcí, jako je i nteligentní parking režim, integrovaný GPS modul pomáhající opět unikátní funkci reálného úsekového měření radarů, to je právě zmíněná Kniha jízd. Tedy možnost zapnout si měření bodů odjezdu a příjezdu (místo a vzdálenosti), a samozřejmě i času a data, a následně i exportu přímo přes mobilní aplikaci (propojení WiFi, Bluetooth) MiVuePro a nasdílení kam uživatel bude chtít.

Další speciální unikátní funkce v autokamerách? „Najdi moje auto“!

Velmi častý případ z uživatelů je, že na velkém parkovišti, často na neznámém místě a v zahraničí, zapomenou, kde zaparkovali. Aby své auto našli, nemusejí si s sebou nosit těžkou autonavigaci nebo natáčet dlouhá videa! Nová premiérová funkce v autokameře Mio MiVue 818 umožní pomocí Bluetooth najít auto uživatele. Samozřejmě si může díky fotoaparátu v autokameře místo parkování i vyfotit.

Vysoká kvalita natáčení ve 2K, 60 snímků za sekundu, Night Vision!

Mezi neméně pozoruhodné vlastnosti nové palubní kamery Mio MiVue 818 patří i nahrávání ve vysokém rozlišení 2K (WQHD rozlišení 1440p, tj. 2560 x 1440), případně se 60 snímky za sekundu. Disponuje rovněž skvělou světelnosti optického snímače F1.8 a špičkovou technologií Night Vision pro natáčení za zhoršených světelných podmínek. Skvělý je pak také reálný úhel záběru 140°.

Upozornění na radary a úseková měření

MiVue 818 zobrazuje vzdálenost a čas (vteřiny) k rychlostní kameře na začátku i na konci rychlostního úseku, a poskytuje informaci o omezení rychlosti a průměrnou rychlost intervalu. Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu a funkci Smart Alert budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

 

Další informace o Mio MiVue 818

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x