ak_mio_banner
ak-hyunda-kona-324

 

Podívejte se na web Elektromobilně.CZ s možností zapůjčení

Hyundai Kona Electric za 990,- Kč.

Nejen severské země, ale i mírné pásmo a zima bez extrémů přiměje velkou část automobilistů k dodatečné instalaci topení do auta. S výjimkou garážovaných vozů jsou zkušenosti stejné bez ohledu na skutečnou hodnotu venkovní teploty - zahřátí interiéru auta trvá vždy déle, než je příjemné, motor se dlouho dostává do provozní teploty, čelní sklo znovu namrzá.

ak-mivue-792-uvod

 

Špičkovou autokameru Mio MiVue WiFi Pro 792 můžete v časově omezené akci pořídit jen za 2.990,-

Klikněte pro detaily

ak-mio-826-400

Dodavatel autokamer Mio navazuje na úspěšné modely novou řadou 8xx, MiVue 826 WIFI je vybaven GPS, funkcí Night Vision, schopností natáčet Full HD s 60 snímky za sekundu a skutečném 150° úhlu záběru.

Klikněte pro další informace

ak-mivue-connect

Při rozhodování o výběru autokamery se hodně zájemců zamyslí nad tím, jestli investovat do typu se zabudovanou nebo připojitelnou GPS.

Jaké jsou její výhody?

.

 

ak-testino-logo.200

 

 

Webová stránka Testino.cz, která se zabývá porovnáváním různých produktů a spotřebičů, se nyní zaměřila na výběr vhodné autokamery.

ak-eltrinex-ls500

 

Podívejte se do detailu článku,

jaké výhody a nevýhody zdůrazňují

majitelé autokamery Eltrinex LS500 GPS.

Recenze a srovnávací test autokamer

Portál Arecenze.cz nabízí srovnávací test kamer do auta, klikněte pro detailní informace.

Nejdůležitějšími parametry pro hodnocení jednotlivých produktů je zde rozlišení videa a maximální možný úhel záběru, doplňkovými výbava a kvalita autokamery.

Nejlépe hodnoceným produktem se stala kamera Eltrinex LS500 GPS, na dalších příčkách se umístily DOD RC500S a TrueCam A7s.

navitel-r600-gpsak-celtec-banner-k3

ak-truecam-250-bila

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x