autokamery
ak-navitel-ar200

Do 30. dubna 2020 běží soutěž Navitel o kompaktní kameru do auta s nočním viděním, rozlišením Full HD 1920 x 1080 pixelů a kapacitou 64 GB. Zúčastnit se mohou všichni nad 18 let, kdo mají účet na Facebooku a bydliště v ČR, stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Protože soutěž nepropagujeme, šance na výhru je vysoká.

Klikněte pro detaily
 

ak-mio-826-400

Dodavatel autokamer Mio navazuje na úspěšné modely novou řadou 8xx, MiVue 826 WIFI je vybaven GPS, funkcí Night Vision, schopností natáčet Full HD s 60 snímky za sekundu a skutečném 150° úhlu záběru.

Klikněte pro další informace

ak-mivue-connect

Při rozhodování o výběru autokamery se hodně zájemců zamyslí nad tím, jestli investovat do typu se zabudovanou nebo připojitelnou GPS.

Jaké jsou její výhody?

.

 

ak-testino-logo.200

 

 

Webová stránka Testino.cz, která se zabývá porovnáváním různých produktů a spotřebičů, se nyní zaměřila na výběr vhodné autokamery.

ak-eltrinex-ls500

 

Podívejte se do detailu článku,

jaké výhody a nevýhody zdůrazňují

majitelé autokamery Eltrinex LS500 GPS.

Recenze a srovnávací test autokamer

Portál Arecenze.cz nabízí srovnávací test kamer do auta, klikněte pro detailní informace.

Nejdůležitějšími parametry pro hodnocení jednotlivých produktů je zde rozlišení videa a maximální možný úhel záběru, doplňkovými výbava a kvalita autokamery.

Nejlépe hodnoceným produktem se stala kamera Eltrinex LS500 GPS, na dalších příčkách se umístily DOD RC500S a TrueCam A7s.


ak-celtec-banner

ak-truecam-230-bila

lamax

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x