ak_mio_banner
navitel-r300-uvodni

 

Partnerský portál Cesky-Jazyk.cz pořádá soutěž o novou autokameru Navitel R300 GPS, podmínky jsou uvedené na stránkách CJL. Proč je kamera do auta vhodná pro mladé lidi, se dozvíte zde.

ak-darek-400

 

Nejen v předvánočním období můžete přemýšlet o tom, jaká kamera je vhodná pro vašeho partnera. Necháme-li stranou rozpočet, na jaká hlavní kritéria bychom se měli při výběru zaměřit, aby kamera do auta byla správně zvolená i bez konzultace s obdarovaným?

Více zde.

ak-mio-mivue-846-

 

Autokamera Mio MiVue 846 WiFi je novinkou s 60 snímky za vteřinu 150° v nadprůměrné obrazové kvalitě díky kvalitní optice i senzorem Sony STARVIS. K dispozici je pasivní parkovací režim až pro 48 hodin, aktivovaný vibracemi vozu, ve spolupráci s MiVue SmartBox i pohybem kolem něj.

 

 

ak-mio-c512-500

V tradičním kompaktním designu s novými funkcemi nabízí model C512 úhel skutečných 130°, funkci Mio Crystal Vision pro kvalitní noční záběry a FullHD záběry ve formátu H.264

ak-mivue-792-uvod

 

Špičkovou autokameru Mio MiVue WiFi Pro 792 můžete v časově omezené akci pořídit jen za 2.990,-

Klikněte pro detaily

ak-mio-826-400

Dodavatel autokamer Mio navazuje na úspěšné modely novou řadou 8xx, MiVue 826 WIFI je vybaven GPS, funkcí Night Vision, schopností natáčet Full HD s 60 snímky za sekundu a skutečném 150° úhlu záběru.

Klikněte pro další informace

ak-mivue-connect

Při rozhodování o výběru autokamery se hodně zájemců zamyslí nad tím, jestli investovat do typu se zabudovanou nebo připojitelnou GPS.

Jaké jsou její výhody?

.

 

ak-eltrinex-ls500

 

Podívejte se do detailu článku,

jaké výhody a nevýhody zdůrazňují

majitelé autokamery Eltrinex LS500 GPS.

Recenze a srovnávací test autokamer

Portál Arecenze.cz nabízí srovnávací test kamer do auta, klikněte pro detailní informace.

Nejdůležitějšími parametry pro hodnocení jednotlivých produktů je zde rozlišení videa a maximální možný úhel záběru, doplňkovými výbava a kvalita autokamery.

Nejlépe hodnoceným produktem se stala kamera Eltrinex LS500 GPS, na dalších příčkách se umístily DOD RC500S a TrueCam A7s.

navitel-r600-gps

niceboy-pilot-xr

lamax_t6

truecam-h7

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x