ak_mio_banner
navitel-r300-uvodni

 

Partnerský portál Cesky-Jazyk.cz pořádá s výjimkou prázdnin soutěž o novou autokameru Navitel R300 GPS, podmínky jsou uvedené na stránkách CJL. Proč je kamera do auta vhodná pro mladé lidi, se dozvíte zde.

ak-darek-400

 

Nejen v předvánočním období můžete přemýšlet o tom, jaká kamera je vhodná pro vašeho partnera. Necháme-li stranou rozpočet, na jaká hlavní kritéria bychom se měli při výběru zaměřit, aby kamera do auta byla správně zvolená i bez konzultace s obdarovaným?

Více zde.

ak-mivue-connect

Při rozhodování o výběru autokamery se hodně zájemců zamyslí nad tím, jestli investovat do typu se zabudovanou nebo připojitelnou GPS.

Jaké jsou její výhody?

ak-eltrinex-ls500

 

Podívejte se do detailu článku,

jaké výhody a nevýhody zdůrazňují

majitelé autokamery Eltrinex LS500 GPS.

Recenze a srovnávací test autokamer

Portál Arecenze.cz nabízí srovnávací test kamer do auta, klikněte pro detailní informace.

Nejdůležitějšími parametry pro hodnocení jednotlivých produktů je zde rozlišení videa a maximální možný úhel záběru, doplňkovými výbava a kvalita autokamery.

Nejlépe hodnoceným produktem se stala kamera Eltrinex LS500 GPS, na dalších příčkách se umístily DOD RC500S a TrueCam A7s.

niceboy-pilot-xr

navitel-r600-gps

lamax_t6

truecam-h7

ak-celtec-banner-k4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x