mio sleva
ak-stromek-600

 

Na podzim se nám sešlo několik kamer do auta, zastupujících většinu spektra, o kterém potenciální zájemci uvažují. Ať už si autokameru přejete nebo ji pro někoho vybíráte, podle preferencí majitele a výbavy daného modulu je třeba vybrat vhodnou.

Které bychom mohli doporučit?

Cel-Tec E12

Nástupce ověřeného modelu E11 zachovává výhody tradiční konstrukce s minimalistickým upevněním. Jeho výhodou je nadprůměrná kapacita pro paměťové karty až 256 GB, díky níž se hodí i řidičům profesionálům, nevyužívajícím GPS, ostatní ocení spolehlivou funkci a jednoduché ovládání.

 

Recenze Cel-Tec E12

 

ak-e12-zvenku-250

 

Niceboy Pilot X

Lehká autokamera s modernistickým vzhledem a samostatným GPS modulem využívá magnetický držák, zjednodušené ovládání a kapacitu 64 GB, dostačující pro 10 hodin záznamu ve Full HD.

 

Recenze Niceboy Pilot X

 

ak-pilotx-zvenku-500

 

Truecam M5 WiFi

S funkcí připojení prostřednictvím WiFi, magnetickým držákem, dokoupitelným GPS modulem a polarizačním filtrem je k dispozici extrémně nenápadná kamera do auta s kapacitou 64 GB.

 

Recenze Truecam M5 WiFi

 

ak-truecam-m5-zvenku-600

 

Navitel R300 GPS

Zodpovědným řidičům a těm, kterým hrozí odebrání ŘP za další přestupek lze doporučit kameru s integrovanou GPS a inteligentním upozorněním na stacionární radary. Velký údaj o aktuální rychlosti koriguje údaje tachometru, kapacita 64 GB je dostatečná pro většinu zájemců.

 

Recenze Navitel R300 GPS

 

ak-navitel-r300-displej-400

 

Mio MiVue C570

Autokamera z právě připravované recenze nabízí 128 GB kapacity pro paměťovou kartu, upozornění na rychlostní radary díky integrované GPS a snadné ovládání.

 

ak-mivue-c570-zevnitr

 

Všechny uvedené autokamery se vyznačují kvalitním videozáznamem a funkcí WDR / Night Vision.

 

mio zaruka


ak-truecam-230-bila

ak-celtec-banner


lamax

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x