ak_mio_banner
ak-testino-logo.200

 

 

Webová stránka Testino.cz, která se zabývá porovnáváním různých produktů a spotřebičů, se nyní zaměřila na výběr vhodné autokamery.

Kromě porovnání autokamer naleznete v článku i to, jak vybrat kameru do auta. V dnešní době je na trhu k dispozici celá řada různých modelů a není jednoduché se mezi nimi vyznat. Nestačí se jen podívat na váš oblíbený obchod se elektronikou a zakoupit první model, který vám padne do oka.

Pokud chcete mít kvalitní videozáznam, je důležité zakoupit dobrou a kvalitní autokameru. K tomu se potřebujete vyznat ve všech důležitých parametrech. Je důležité zmínit, že cena autokamery nemusí přímo ovlivnit to, zda je kamera ta nejlepší a produkuje nejkvalitnější záznamy.

Je nutné doopravdy rozumět všem parametrům. A nastudovat všechny potřebné informace vám může zabrat mnoho času. Proto vám tento portál přináší článek, který vám pomůže a ušetří čas při výběru kamery do auta.

V tomto návodu naleznete důležité informace a parametry pro výběr. Mezi důležité parametry se řadí kvalita nahrávání videa v noci a přes den, specifikace snímače, světelnost objektivu, ohnisková vzdálenost, úhel záběru, frekvence snímání a další. Kromě těchto parametrů se dozvíte i to, co nabízí jednotlivé cenové kategorie za modely autokamer. Nejlevnější kamery lze zakoupit za cenu kolem 1 000 Kč s DPH. Nejčastěji je ovšem zakoupíte za cenu, která se pohybuje kolem 4 000 Kč s DPH.

Článek se zaměřil hlavně na modely od těchto značek: Eltrinex, TrueCam, Niceboy, Navitel a Mio.

Které modely jsou hodnoceny jako ty nejlepší? Ve srovnání dobře dopadly modely jako je 70Mai Dash Cam, Eltrinex CarHD LDWS nebo Niceboy PILOT Q8 a další.

 

navitel-r600-gpsak-celtec-banner-k3

ak-truecam-250-bila

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x