mio_banner

Novější sestra C545 oproti předchozímu velmi oblíbenému modelu (C540) má navíc Pasivní parkovací režim, natáčení se 60ti snímky za sekundu a vylepšený noční režim natáčení s podporou HDR.

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou verzi velmi oblíbeného modelu, nyní s názvem MiVue C545. Jde o nástupce původní, velmi prodávané autokamery C540, která ve své třídě vynikala kvalitními snímky, cenovou dostupností a přitom bez GPS funkcí, které řada řidičů nepotřebovala. Nový model má navíc 60snímkové natáčení, HDR režim pro ještě lepší noční záběry a tolik populární parkovací režim i v pasivním módu, tedy bez přídavného napájení.

Autokamera MiVue C545 HDR je velmi vhodným bezpečnostním řešením např. pro flotilové parky, taxislužby, ale i řidiče, kterým vyhovuje nenápadný design a malá velikost, absence integrovaného GPS modulu a vyžadují spolehlivé kvalitní natáčení situací na silnici a automatické ukládání nehod do nepřemazatelné paměti. K úplnosti pak patří pasivní i aktivní parkovací režim, tedy aktivace natáčení před/po případné nehodě na parkovišti nebo poškrábání vozidla. Kameru je možné rozšířit i o ochranu vzadu, tedy autokameru MiVue A50.

Výjimečný obraz i za špatných světelných podmínek (60 fps, HDR)

Díky vysoce kvalitnímu snímači vytváří přední autokamera MiVue C545 záznamy se skvělým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, nebo jako důkaz k průběhu jakékoliv události na silnici. MiVue C545 poskytuje záznam v plnohodnotném rozlišení Full HD 1080p při 60 snímcích za sekundu, případně 30 fps, případně pro noční natáčení Full HD 30 fps s HDR. Samozřejmostí je možnost dopojení zadní kamery A50 (Sony STARVIS) a vysoce kvalitní senzor se světelností F1.8 a reálný široký úhel natáčení 140°. Vyniká také decentním designem, který nemá žádné výrazné prvky a ničím tak za čelním sklem nepřitahuje pozornost.

HDR režim natáčení

Vysoký dynamický rozsah odráží schopnost zobrazovat širší rozsah jasu od nejtmavších až po nejjasnější odstíny. Díky HDR (jeden z režimů autokamery Mio MiVue C545) zůstávají videa pořízená za špatných světelných podmínek ostrá a plná detailu.

Pasivní i aktivní parkovací režim: nahrává i bez přítomnosti řidiče

Při 48hodinovém pohotovostním režimu s bateriovým napájením bude automaticky spuštěn záznam (v závislosti na počtu aktivací a stavu baterie), když budou detekovány vibrace. Díky vestavěné baterii můžete využít pasivní parkovací režim i bez nabíjení. V případě aktivního parkovacího režimu se automaticky aktivuje natáčení při detekci pohybu a/nebo nárazu a nahraje video před autem, v případě připojené zadní kamery (A30, A50) také z výhledu zadního skla. S touto funkcí tak sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Aktivní režim vyžaduje trvalé napájení, např. MiVue SmartBox III (bit.ly/YT-SM3), který lze dokoupit samostatně.

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x