mio_banner
ak-mio-c588

Přední i zadní kamera v balení, natáčení na stupnici Night Vision PRO (senzor Sony STARVIS*) a moderní funkce upozorňování na rychlostní úseky a radary a parkovací režim – to je MiVue C588T se zadní T35!

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů cyklonavigací, uvedl novou duální autokameru s vysoce kvalitním natáčením a moderními funkcemi pro řidiče – MiVue C588T. Jde o balení přední a zadní kamery, s natáčením se světelností F1.8, senzorem STARVIS* a funkcí reálného upozorňování na úseková měření, plnokrevný parkovací režim včetně sledování pohybu okolo vozu a také extrémně odolným superkapacitátorem namísto integrované baterie.

 

ak-mio-c588-zadni

 

Výjimečný obraz i za špatných světelných podmínek

Díky vysoce kvalitnímu snímači STARVIS CMOS od Sony vytváří přední autokamera Mio MiVue C588T záznamy se špičkovým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, nebo jako důkaz k průběhu jakékoliv události na silnici.

Autokamera MiVue C588T poskytuje záznam v plnohodnotném rozlišení Full HD 1080p při 30 snímcích za sekundu. V kombinaci se širokým úhlem záběru a kvalitní optice tak zachytí detaily vaší cesty.  

 

Viz ukázka ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=a0ZpOB7t6H8

 

Mio Night Vision PRO technologie

Špičková technologie Mio Night Vision PRO zajišťuje (díky kvalitní optice s důrazem na profesionální řešení ladění obrazu) jasné a přehledné záběry. MiVue C588T je vybavena špičkovým senzorem STARVIS™ od společnosti Sony. Objektiv s vysokou světelností F1.8 pak propouští více světla pro dosažení vynikajícího kontrastu a bohatých barev, i za zhoršených světelných podmínek.

 

Součástí balení zadní kamera Mio MiVue T35

MiVue T35 je doplňkem přední kamery, zachycuje situaci za vozem a poskytuje tak dodatečnou ochranu a přehled o situaci za vozem. Záznam ve Full HD rozlišení 1080p s 30 fps. Skleněná optika disponuje rovněž světelností F1.8 pro skvělé snímky v šeru i ve tmě. Záznamový úhel 130° plně dostačuje pro záběry situace za vozem. K dispozici je polohovací držák s 3M lepicí páskou na sklo, dále 8metrový kabel a rozbočovací Y kabel pro připojení k přední kameře a napájení.

 

Parkovací režim nahrává i bez přítomnosti řidiče

Nejmodernější technologie detekce pohybu a/nebo nárazu se kamera MiVue C588T automaticky aktivuje a nahraje video okolo vozu. S touto funkcí tak sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Vyžaduje samozřejmě trvalé napájení, např. přes MiVue SmartBox III, který lze dokoupit samostatně.

 

Superkapacitor

S vestaveným superkondenzátorem je MiVue C588T mnohem odolnější vůči změnám teplot, což poskytuje vyšší úroveň spolehlivosti a ochrany. Zároveň prodlužuje životnost zařízení.

 

GPS polohování, kalibrace času a upozornění na radary

Díky integrovanému GPS modulu zaznamenává autokamera MiVue C588T rychlost jízdy, přesnou polohu i čas. Rovněž zajišťuje automatickou kalibraci času a polohy a umožňuje i upozorňování na kamery měřící rychlost.

Umožňuje také patentovanou funkcí Smart Alert upozorňování na radary v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu. Majitel kamery tak bude dostatečně dopředu vědět, jak rychle můžete jet. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

 

Moderní funkce Upozornění na průměrnou rychlost (měřené rychlostní úseky)

Měřené rychlostní úseky (nejen tedy radary) – to je nová funkce, kterou poprvé společnost Mio uvedla v řadě 8xx a které věnovala značné úsilí, aby z ní vytěžila všechny výhody a zvýšila uživatelský komfort. Stejně jako ostatní prémiové autokamery Mio, je i kamera MiVue C588T vybavena exkluzivními funkcemi Average Speedcam Alerts (výstraha před měřením průměrné rychlosti, zejména tedy v měřených rychlostních úsecích) a našimi patentovanými funkcemi Smart Alert (chytrá výstraha). Před přiblížením k místu měření rychlosti zařízení zobrazí vzdálenost a čas (v sekundách) do koncové rychlostní kamery a také poskytne informace o rychlostním limitu a průměrné rychlosti v daném intervalu.

 

Viz ukázka ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=bbP2iw5W6Y0

 

Technické specifikace:

• Záznam ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p

• Mio Night Vision PRO technologie

• Špičkový optický senzor STARVIS od společnosti Sony

• Technologie H.264 umožňuje vysoce kvalitní nahrávky při malé velikosti souboru

• GPS – automaticky zaznamenává informace o jízdě (rychlost, směr, čas a zeměpisné souřadnice)

• Široký úhel záběru 140° zachytí každý detail kritických okamžiků

• Skleněný objektiv F1.8 poskytuje jasnější a čistší video i za zhoršených světelných podmínek

• Inteligentní parkovací režim s detekcí pohybu

• 2" přehledná obrazovka

• 3-osý G-senzor pro automatickou detekci a analýzu nehody

• Upozornění na rychlostní radary a úseková měření, s bezplatnou a pravidelnou aktualizací databáze

• Automatické nahrávání

• Fotografický režim

Superkapacitor s extrémní odolností

Součástí balení zadní kamera MiVue™ T35 (Full HD, F1.8, 130°)

• TVI protokol pro spolehlivější komunikaci se zadní kamerou

• Mio MiVue™ Manager – bezplatný PC software pro přehrávání a analýzu videa a informací z G‑Senzoru (rychlost, směr a intenzita nárazu), možnost sdílení na sociálních sítích

• Podpora paměťové karty MicroSD s Class 10 až do kapacity 256 GB (více viz support.mio.com)

Česká a slovenská lokalizace (a další jazyky)

• Balení: MiVue C588T, zadní kamera T35, 8m propojovací kabel, 3M nalepovací držák na sklo, statická fólie na sklo, cigaretová nabíječka, návod.

*STARVIS je ochranná známka společnosti Sony

 

Více informací naleznete na www.MIO.com/CZ/

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x