mio_banner
Nová 4K autokamera Mio MiVue 935W má i ultra noční vidění, HDR záznam v 2.5K a pokročilý parkovací režim

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou 4K bezpečnostní autokameru MiVue 935W je novinkou mezi prémiovými 4K autokamerami, s příjemnou cenovou dostupností a především všemi moderními funkcemi pro řidiče, které si jen může přát. A to včetně pokročilého a inteligentního parkovacího režimu, zdokonaleného upozorňování na radary a měřené úseky a samozřejmě s HDR natáčením v noci.

Nativní 4K Ultra HD rozlišení

Skutečné 4K Ultra HD rozlišení představuje 3840 pixelů šířku a 2160 pixelů výšku, což je ekvivalent ke dvěma 1080P obrazovkám, má tedy čtyřikrát vyšší hustotu pixelů než rozlišení 1080P.

Mio Night Vision ULTRA technologie

Špičková technologie Mio Night Vision zajištuje díky objektivu s vysokou světelností a sestavě skleněných čoček, dosažení plynulých a jasných záznamu, i za zhoršených světelných podmínek.

Prémiový snímač STARVIS od společnosti Sony se clonou F1.8

Pro naprosto detailní záznamy se špičkovým kontrastem, jasnými a bohatými barvami i za špatných světelných podmínek.

Rozlišení záznamu

4K 3840 x 2160 při 30 snímcích/s

2.5K 2560 x 1440 Auto HDR

2.5K 2560 x 1440 při 60 snímcích/s

2.5K 2560 x 1440 při 30 snímcích/s HDR

2.5K 1440P/Auto HDR (Vysoký dynamický rozsah)

Režim 2.5K 1440P/Auto HDR automaticky přepíná snímač obrazu mezi dnem a nocí pro dosažení lepšího videa. Díky této technologii kamera zachytí více snímků v rychlém sledu pomocí různých hodnot expozice, poté zkombinuje několik snímků a vytvoří jeden optimální snímek. Zvládá pracovat se širokou škálu světelných podmínek ve scéně tak, aby bylo dosaženo nejlepšího možného zobrazení objektů v jasných i tmavých oblastech záznamu.

Inteligentní parkovací režim

Když je motor vypnutý, MiVue 935W se přepne do inteligentního parkovacího režimu. Pokud senzory detekují náraz a/nebo pohyby v blízkosti přední části vozidla, automaticky se aktivuje nahrávání. To pomáhá shromažďovat důkazy, i když nejste ve vozidle (vyžaduje trvalé napájení kamery, např. díky Mio SmartBox III).

Upozornění na radary a úseková měření

MiVue 935W WiFi GPS zobrazuje vzdálenost a čas (vteřiny) k rychlostní kameře (radary), upozorňuje na kamery hlídající přejezd na červenou (křižovatky, semafory). Novinkou je i moderní funkce upozorňování před úsekovým měřením, na jeho začátku, v jeho průběhu a při jeho skončení. Poskytuje tak informace o aktuální a průměrné rychlosti vozu a rychlostním omezení v úseku, a navíc čas a metráž zbývající do konce úseku. Řidič tak může upravit rychlost daleko dříve, než na jeho konci a přispět tak k plynulosti dopravy. Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu bude řidič navíc vždy vědět, jak rychle může jet, jde o patentovanou funkci Smart Alert – čím rychleji řidič jede, tím dříve ho kamera upozorní. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

Superkapacitor

Díky vestavěnému superkondenzátoru je MiVue 935W mnohem odolnější vůči změnám teploty, což poskytuje vyšší úroveň spolehlivosti a ochrany.

Integrovaná WIFI a aktualizace přes telefon

Zálohování a přenos videa je možný i do chytrého telefonu, a to díky aktualizované aplikaci MiVue PRO přímo od výrobce. Ta slouží také pro aktualizace autokamery, zejména radarů a případně nového firmwaru autokamery (technologie WIFI OTA). GPS polohování a automatická kalibrace času/polohy Díky integrovanému GPS modulu zaznamenává autokamera Mio rychlost jízdy, přesnou polohu a čas (razítko ve videu lze případně vypnout). Zajišťuje i automatickou kalibraci času a polohy, a to i po delší době mimo provoz.

Integrovaný G-senzor uloží potřebné záznamy

V případě nehody nebo náhlé změny směru jízdy citlivě zaznamená integrovaný G-senzor pohyby vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

Mio MiVue Manager

PC software pro přehrávání a analýzu videa, informací z G-Senzoru (rychlost, směr a intenzita nárazu), sdílení na sociálních sítích, zaznamenání jízdní trasy na Google Maps. 

Technické specifikace:

• Nahrávání v reálném ultra vysokém rozlišení 4K 2160P (3840 x 2160) při 30 fps

• Ostřejší snímky se záznamem HDR - vysokého dynamického rozsahu 2.5K 1440P/30 snímků za sekundu

• Vysoce kvalitní optický snímač STARVIS od společnosti Sony

• Night Vision Ultra technologie • 2.7" IPS LCD s vysokým rozlišením

• Objektiv F1.8 poskytuje jasnější a čistší video i za zhoršených světelných podmínek

• Vestavěná GPS – automaticky zaznamenává informace o jízdě (rychlost, směr, nadmořskou výšku a zeměpisné souřadnice)

• Integrovaná vysokorychlostní Wi-Fi 5 pro přenos souborů, aktualizace firmwaru kamery a rychlostních radarů, snadné párovaní s mobilní aplikací přes QR kód

• Inteligentní parkovací režim s detekcí pohybu

• Video formát SuperMP4 (H.265)

• Nastavitelný úhel záběru kamery

• Superkapacitor s extrémní odolností

• 3 osý G- senzor pro automatickou detekci a analýzu nehody

• Upozornění na rychlostní radary a úseková měření, s bezplatnou a pravidelnou aktualizací databáze

• Možnost připojení zadní kamery Mio MiVue E60 (volitelně)

• 3 roky záruka

• Podpora paměťových karet MicroSD až do kapacity 256GB

• Česká a slovenská lokalizace

• Balení MiVue 935W, 3M lepící držák, nabíječka do auta, statická nálepka na sklo, návod

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x