mio_banner
ak-mio-c595wd-oficialni

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl cenově velmi dostupnou sadu přední a zadní autokamery MiVue C595W Dual, v celočerném nenápadném designu, WIFI funkcemi a aktualizacemi, s kvalitním záznamem, senzorem Sony STARVIS, GPS, světelností F1.8 a pokročilým parkovacím režimem, ale i s patentovaným upozorněním na rychlosti, radary, kamery na křižovatkách a především před a v průběhu měřených rychlostních úsecích.

MIO poskytuje pro tento značkový set autokamer nadstandardní 3letou záruku a také předprodejní i poprodejní zákaznickou péči na svém FB (MioCZSK) a samozřejmě kompletní technický servis Mio.

 

Prémiový snímač STARVIS od Sony se clonou F1.8

Pro detailní záznamy se špičkovým kontrastem, jasnými a bohatými barvami i za špatných světelných podmínek.

 

Integrovaná WIFI a aktualizace přes telefon

Zálohování a přenos videa je možný i do chytrého telefonu, a to díky pravidelně aktualizované aplikaci MiVue PRO přímo od výrobce (pro OS Android a iOS). Aplikace slouží i pro aktualizace autokamery (technologie WIFI OTA), zejména aktualizace databáze radarů, případně nového firmwaru a umožňuje i stažení hlasových upozornění v jazyce, jaký si zákazník zvolí (u nás tedy v češtině, případně ve Slovenštině), a nahradí tím nativní anglická upozornění.

 

Inteligentní parkovací režim

Když je motor vypnutý, MiVue C595WD se přepne do inteligentního parkovacího režimu. Pokud senzory detekují náraz, nebo pohyby v blízkosti přední části vozidla, automaticky se aktivuje nahrávání. To pomáhá shromažďovat důkazy, i když nejste ve vozidle (vyžaduje trvalé napájení kamery, např. přes Mio SmartBox III). Součástí nahrávky pak je i záznam těsně před incidentem.

 

 

Upozornění na radary a úseková měření

MiVue C595WD zobrazuje vzdálenost a čas (vteřiny) k rychlostní kameře (radary), upozorňuje na kamery hlídající přejezd na červenou (křižovatky, semafory). Novinkou je i moderní funkce upozorňování na úseková měření, tedy před ním, na jeho počátku, detailně v jeho průběhu a po jeho skončení. Poskytuje tak informace o aktuální a průměrné rychlosti vozu a rychlostním omezení v úseku, a navíc čas a metráž zbývající do konce úseku. Řidič tak může upravit rychlost daleko dříve, než na jeho konci a přispět tak k plynulosti dopravy.

 

Smart Alert – čím rychleji jedete, tím dříve budete upozorněni

Řidič je upozorněn v dostatečné vzdálenosti, a to v závislosti na rychlosti vozidla. Řidič tak vždy bude vědět, jak rychle může jet, jde o patentovanou funkci Smart Alert – čím rychleji řidič jede, tím dříve ho kamera upozorní. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

 

GPS polohování a automatická kalibrace času/polohy

Díky integrovanému GPS modulu zaznamenává MiVue C595WD rychlost jízdy, přesnou polohu a čas (razítko ve videu lze případně vypnout). Zajišťuje i automatickou kalibraci času a polohy, a to i po delší době mimo provoz.

 

Mio Night Vision PRO technologie 

Špičková technologie Mio Night Vision Pro zajištuje díky objektivu s vysokou světelností a sestavě skleněných čoček, dosažení plynulých a jasných záznamu, i za zhoršených světelných podmínek. MiVue C595WD je vybavena špičkovým senzorem STARVIS od společnosti Sony. Objektiv s vysokou světelností propouští více světla pro dosažení vynikajícího kontrastu a bohatých barev, i za zhoršených světelných podmínek.

 

Superkapacitor zajistí vyšší odolnost proti teplotním změnám

Díky vestavěnému superkondenzátoru je MiVue C595WD mnohem odolnější vůči změnám teploty, což poskytuje vyšší úroveň spolehlivosti a ochrany.

 

Integrovaný G-senzor uloží potřebné záznamy

V případě nehody nebo náhlé změny pohybu integrovaný G-senzor okamžitě zaznamená pohyby vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

 

Mio MiVue Manager

Kromě mobilní aplikace může zákazník zdarma využít i software MiVue Manager (Win, MacOS; pravidelné aktualizace) pro přehrávání a analýzu videa.

Zde si může kontinuálně s přehrávaným záznamem zobrazit informace o přetížení a pohybu vozidla díky G‑senzoru (rychlost, směr a příp. intenzita nárazu), díky GPS souřadnicím rovněž současně zobrazí i pohyb vozidla přímo na Google Mapách a přepínat se mezi záznamem z přední či zadní autokamery Mio.

Samozřejmostí je přehledný kalendář s vyznačením, které dny mají své záznamy, označení typu záznamů (běžná jízda, parkovací záznamy, nouzové „emergency“ záznamy), a dále možnosti sdílení těchto záznamů na sociálních sítích.

 

Naši recenzi modelu Mio MiVue C595W najdete zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x