mio_banner
Recenze a srovnávací test autokamer

Portál Arecenze.cz nabízí srovnávací test kamer do auta, klikněte pro detailní informace.

Nejdůležitějšími parametry pro hodnocení jednotlivých produktů je zde rozlišení videa a maximální možný úhel záběru, doplňkovými výbava a kvalita autokamery.

Nejlépe hodnoceným produktem se stala kamera Eltrinex LS500 GPS, na dalších příčkách se umístily DOD RC500S a TrueCam A7s.

Portál Arecenze.cz nabízí srovnávací test kamer do auta

Z jedenácti hodnocených produktů dopadla nejlépe kamera do auta Eltrinex LS500 GPS. Jejím hlavním pozitivem je nadstandardní výbava jako například databáze radarů nebo detekce jízdního pruhu, negativem může být pro část zájemců vyšší pořizovací cena. Vzhledem k velkému úhlu šířky záběru je třeba počítat s efektem rybího oka, což je pro většinu zájemců výhodou vzhledem k především dokumentační úloze autokamery.

Na druhém místě skončila kamera DOD RC500S, která je výrazně dražší, podobně jako další autokamery značky, na druhou stranu nabízí využití větší kapacity paměťové karty. U DOD se lze také spolehnout na odpovídající kvalitu obrazu.

Třetí pak byla jen o něco hůře hodnocená TrueCam A7s, u které je potřeba vyzvednout rozlišení videa a výbavu. Jde o kameru do auta, která je na špičce modelové řady TrueCam, známé především svou finanční dostupností.

Přínosnou částí přehledu autokamer na Arecenze.cz je popis jednotlivých funkcí, které autokamery nabízejí, a možnost získat základní přehled před rozhodnutím o konkrétním modelu.

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x