mio_banner

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné

Dobrý den, mám dotaz ohledně zapojení kamery v autě. Já mám novou Škodu Octavia a tam není zásuvka zapalovače. Místo toho je u zpětného zrcátka přichystána zdířka USB-C pro napájení kamer. Mohu se zeptat, jak připojit kameru? Většina kamer má koncovku do zapalovače. Jaký typ kamery nebo přímo kameru bych měl hledat, prosím? Děkuji mockrát. Honza H.

Nejjednodušší je koupit přímo kabel USB-C --> microUSB, pokud je taková zdířka na kameře, pokud miniUSB, tenhle typ kabelu. Dá se přitom zvolit i vhodná délka, například 15 nebo 30 cm. Výběr autokamery to pak už neovlivní, můžete pořídit tu, kterou jste si vybral.

Dobrý den, zapíná se autokamera sama když nastartuju auto? Nebo ji musím pokaždé zapínat?

Dobrý den, napájecí zásuvka autokamery je obvykle pod proudem po otočení klíčku, u novějších aut po zmáčknutí dálkového ovládání, u některých ještě po určitou dobu po vytažení klíčku nebo uzamknutí auta. Kamera anebo její napájecí zástrčka napětí indikuje obvykle svitem diody.


Příspěvky nevyjadřují názory provozovatele a nenese za ně odpovědnost.
navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x