mio_banner
ak-mio_j30_tz

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou verzi autokamery z J-série, a sice MiVue J30 WiFi. Ta disponuje nejen skvělým 2.5K natáčením a Night Vision 2. úrovně, ale je především širokou možností nastavení, ovládání a aktualizacemi přes mobilní MiVue PRO aplikaci (Android i iOS), a v neposlední řadě Superkapacitorem s extrémní odolností. Diskrétní autokamera MiVue J30 WiFi je zároveň cenově velmi dostupným modelem.

ak_mio_420_oficialni

 

Přinášíme recenzi zatím bez záběrů ze zadní kamery.

Jak si Mio MiVue C420 vedla na českých silnicích?

Nová sada autokamer má téměř 2x větší senzor než je běžné, přijímá příkazy i hlasem, umí automaticky přepínat do HDR režimu, disponuje detailním parking režimem a má řadu bezpečnostních funkcí pro řidiče. Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl prémiovou sadu autokamer MiVue 955WD, která disponuje skvělým 4K rozlišením vpředu a u zadní kamery E60 dokonce 2.5K. Kamera je vybavena automatickým HDR režimem a téměř 2x větším optickým senzorem vpředu a vzadu pak senzorem Sony STARVIS, tedy konfigurace pro co nejlepší natáčení v noci. Jednou z řady inovací je varování před zpětnou kolizí a zvlášť nastavitelný parking režim i u zadní kamery.

Novější sestra C545 oproti předchozímu velmi oblíbenému modelu (C540) má navíc Pasivní parkovací režim, natáčení se 60ti snímky za sekundu a vylepšený noční režim natáčení s podporou HDR.

Celkem 3 roky záruky od výrobce získají automaticky ti zákazníci, kteří si zakoupí kameru do vozu či na motorku do konce roku 2023. Akce platí na většinu modelů MIO. Více zde

ak-mivue-848-oficialni

 

Mio 848 je kamera do auta s GPS, kvalitní optikou, bezdrátovou aktualizací a dalšími funkcemi. V našem testu jsme se podívali na to, jak si vede v běžném provozu v různých podmínkách, nejen s čistým předním sklem po vyjetí z myčky.

ak-mio-c580

Novější sestra C580 oproti předchozímu modelu C570 dostala do vínku řadu moderních funkcí pro řidiče včetně detailního upozorňování na rychlost v měřených úsecích, ale také lepší čip a 60snímkové natáčení. Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou verzi velmi oblíbeného modelu, nyní s názvem MiVue C580. Kromě velmi kvalitního obrazu nabízí moderní funkce pro řidiče, vč. upozorňování v průběhu měřených úseků, plnokrevného parkovacího režimu. Součástí je ale také HDR režim, Night Vision PRO a především rychlejší 60snímkové natáčení ve Full HD. Samozřejmostí je možnost dopojení zadní kamery, vysoce kvalitní senzor STARVIS Sony a světelnost F1.8. Více zde

ak_mio_798_hlavni

Praha, 23. září 2022 – Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do aut a cyklonavigací, uvedl novou verzi PRO velmi oblíbené WIFI autokamery MiVue 798 WiFi 2.5K. Nová autokamera zvládne navíc 60 snímků za sekundu v FHD, má moderní upozorňování na měřené rychlostní úseky, lepený držák i pro přední kameru a v sadě MiVue 798 WiFi PRO Dual rovnou novější zadní kameru MiVue A50, rovněž se senzorem Sony STARVIS. Jak balení přední kamery, tak i sady přední a zadní kamery jsou již nyní v eshopech.

ak-mio-c588

Přední i zadní kamera v balení, natáčení na stupnici Night Vision PRO (senzor Sony STARVIS*) a moderní funkce upozorňování na rychlostní úseky a radary a parkovací režim – to je MiVue C588T se zadní T35!

ak-mio-886

 

Kamera Mio MiVue 886 WiFi 4K disponuje 1.7x větším senzorem, funkcí Timelapse, nočním natáčením na stupnici ULTRA a také 60snímkovým natáčením i v rozlišení 2K.

ak-mio-mivue-818

Kamera disponuje mj. inovativními funkcemi, natáčením v 60 fps, rozlišením 2K, špičkovou Night Vision technologií a konektivitou WiFi a Bluetooth.

ak_mivue_886_oficialni

 

Disponuje i 1.7x větším senzorem i nočním natáčením ULTRA Inovativní funkce doplňuje Timelapse, rychlejší Wi-Fi přenos přes 5 GHz, a nechybí ani 60tisnímkové natáčení i v rozlišení 2K, funkce Najdi moje auto nebo reálné upozornění na měřené úseky (nejen radary).

ak-mio-430-oficialni

 

Cenově přijatelná kamera do auta může být vhodná pro profesionály i občasné řidiče.

Proč tomu tak je, se dozvíte v našem silničním testu.

ak-mio-818-zvenku

 

Nadprůměrně vybavená kamera do auta s námi jezdila během slunečných dní a můžeme se tak podělit o zkušenosti z jejího používání.

Jaké byly?

ak-mivue-connect

 

Při rozhodování o výběru autokamery se hodně zájemců zamyslí nad tím, jestli investovat do typu se zabudovanou nebo připojitelnou GPS.

Jaké jsou její výhody?

Zvolte stranu: 1-15 | 16-25
niceboy-pilot-xr

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x