mio_banner

Celkem 3 roky záruky od výrobce získají automaticky ti zákazníci, kteří si zakoupí kameru do vozu či na motorku do konce roku 2023. Akce platí na většinu modelů MIO. Více zde

ak-mivue-848-oficialni

 

Mio 848 je kamera do auta s GPS, kvalitní optikou, bezdrátovou aktualizací a dalšími funkcemi. V našem testu jsme se podívali na to, jak si vede v běžném provozu v různých podmínkách, nejen s čistým předním sklem po vyjetí z myčky.

ak-mio-c580

Novější sestra C580 oproti předchozímu modelu C570 dostala do vínku řadu moderních funkcí pro řidiče včetně detailního upozorňování na rychlost v měřených úsecích, ale také lepší čip a 60snímkové natáčení. Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou verzi velmi oblíbeného modelu, nyní s názvem MiVue C580. Kromě velmi kvalitního obrazu nabízí moderní funkce pro řidiče, vč. upozorňování v průběhu měřených úseků, plnokrevného parkovacího režimu. Součástí je ale také HDR režim, Night Vision PRO a především rychlejší 60snímkové natáčení ve Full HD. Samozřejmostí je možnost dopojení zadní kamery, vysoce kvalitní senzor STARVIS Sony a světelnost F1.8. Více zde

ak_mio_798_hlavni

Praha, 23. září 2022 – Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do aut a cyklonavigací, uvedl novou verzi PRO velmi oblíbené WIFI autokamery MiVue 798 WiFi 2.5K. Nová autokamera zvládne navíc 60 snímků za sekundu v FHD, má moderní upozorňování na měřené rychlostní úseky, lepený držák i pro přední kameru a v sadě MiVue 798 WiFi PRO Dual rovnou novější zadní kameru MiVue A50, rovněž se senzorem Sony STARVIS. Jak balení přední kamery, tak i sady přední a zadní kamery jsou již nyní v eshopech.

ak-mio-c588

Přední i zadní kamera v balení, natáčení na stupnici Night Vision PRO (senzor Sony STARVIS*) a moderní funkce upozorňování na rychlostní úseky a radary a parkovací režim – to je MiVue C588T se zadní T35!

ak-mio-886

 

Kamera Mio MiVue 886 WiFi 4K disponuje 1.7x větším senzorem, funkcí Timelapse, nočním natáčením na stupnici ULTRA a také 60snímkovým natáčením i v rozlišení 2K.

ak-mio-mivue-818

Kamera disponuje mj. inovativními funkcemi, natáčením v 60 fps, rozlišením 2K, špičkovou Night Vision technologií a konektivitou WiFi a Bluetooth.

ak_mivue_886_oficialni

 

Disponuje i 1.7x větším senzorem i nočním natáčením ULTRA Inovativní funkce doplňuje Timelapse, rychlejší Wi-Fi přenos přes 5 GHz, a nechybí ani 60tisnímkové natáčení i v rozlišení 2K, funkce Najdi moje auto nebo reálné upozornění na měřené úseky (nejen radary).

ak-mio-430-oficialni

 

Cenově přijatelná kamera do auta může být vhodná pro profesionály i občasné řidiče.

Proč tomu tak je, se dozvíte v našem silničním testu.

ak-mio-818-zvenku

 

Nadprůměrně vybavená kamera do auta s námi jezdila během slunečných dní a můžeme se tak podělit o zkušenosti z jejího používání.

Jaké byly?

ak-mivue-connect

 

Při rozhodování o výběru autokamery se hodně zájemců zamyslí nad tím, jestli investovat do typu se zabudovanou nebo připojitelnou GPS.

Jaké jsou její výhody?

ak-mio-m760d

Mio má ve svém širokém portfoliu i záznamové zařízení, určené pro motorkáře, typ M760D s přední a zadní kamerou. FullHD záznam v širokoúhlém záběru 130 stupňů je možné přehrávat prostřednictvím WiFi i v telefonu nebo tabletu, GPS zaznamená trasu jízdy. Více zde

ak_mio_818

 

Novinka od Mio přináší funkce, typické spíš pro dražší autokamery.

Podívejte se na detaily

ak-mivue-846

 

Proč by moderní kamera do auta měla postrádat displej? Je možné mít kompaktní přístroj a zároveň si zachovat přehled nad nahráváním a ovládáním bez WiFi připojení. To ale může být i přínosem.

Co umí Mio MiVue 846?

ak-mio-795-detail

Mio MiVue 795 má všechno, co od dobře vybavené kamery do auta očekáváte. Vysokou kvalitu obrazu, přesné GPS, funkce, které můžete a nemusíte využít.

Jaké jsme s ní měli zkušenosti?

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
niceboy-pilot-xr

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x