mio_banner
ak-mio-802-oficialni

 

Autokamera s vyšším rozlišením je přesnější tam, kde ostatní nejsou, na našich videích z reálného provozu si ověříte, jaká je skutečnost. Druhou možností je využít rozlišení 1080 pixelů se 60 snímky za vteřinu, namísto obvyklých 30.

ak-mio-c595wd-oficialni

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl cenově velmi dostupnou sadu přední a zadní autokamery MiVue C595W Dual, v celočerném nenápadném designu, WIFI funkcemi a aktualizacemi, s kvalitním záznamem, senzorem Sony STARVIS, GPS, světelností F1.8 a pokročilým parkovacím režimem, ale i s patentovaným upozorněním na rychlosti, radary, kamery na křižovatkách a především před a v průběhu měřených rychlostních úsecích.

ak-mio-mivue-c590-oficialni

 

 

Mio MiVue C590 má také GPS, podívali jsme se na to, v čem je odlišná od C595W, přímo v reálném testu z provozu.

ak-mio-mivue-c959w-zvenku

 

Mio kamera do auta v ověřeném designu nabízí kromě GPS a možnosti připojení zadní kamery i pěkný obraz.

Podívali jsme se na něj v záběrech z normálního provozu.

Nová 4K autokamera Mio MiVue 935W má i ultra noční vidění, HDR záznam v 2.5K a pokročilý parkovací režim

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou 4K bezpečnostní autokameru MiVue 935W je novinkou mezi prémiovými 4K autokamerami, s příjemnou cenovou dostupností a především všemi moderními funkcemi pro řidiče, které si jen může přát. A to včetně pokročilého a inteligentního parkovacího režimu, zdokonaleného upozorňování na radary a měřené úseky a samozřejmě s HDR natáčením v noci.

mio_j756d

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl diskrétní bezpečnostní autokameru MiVue J756DS, která se plně integruje do vzhledu auta a takřka není vidět. Naopak obsahuje všechny potřebné bezpečnostní funkce, od ochrany auta po zaparkování a nesmazatelného natáčení po nehodě, přes přenos dat přes WIFI, až po pokročilé upozorňování na radary a rychlostní úseky. Set přední i zadní autokamery opatřené optickými senzory Sony STARVIS a GPS pak doplňuje i chytrá nabíječka Mio MiVue SmartBox pro podporu aktivního parking režimu s detekcí pohybu.

mio_r850t

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl svou první zrcátkovou autokameru v prémiové verzi, tedy s vysokým rozlišením a příp. 60fps v FHD, se senzory STARVIS od Sony, WiFi-5 a řadou nejmodernějších funkcí vytvořených pro řidiče. Autokamera je v provedení „E-Mirror“ a zobrazuje tak situaci před či za vozem přes celý 11.88" IPS displej, který je antireflexní i při vysokém světle. Záznam doplňuje zadní autokamera, a to i při ochraně vozu po zaparkování.

ak-mio-803-oficialni

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl nástupkyni zákaznicky velmi oblíbené kamery (MiVue 733), a sice cenově dostupnou a o řadu funkcí obohacenou autokameru MiVue 803 WiFi 2.5K GPS. Vyšší verze optického senzoru s sebou přináší např. vyšší rozlišení či lepší světelnost pro natáčení ve zhoršených světelných podmínkách (Mio Night Vision). Tato autokamera má mezi novými funkcemi navíc také pasivní parkovací režim, 60 fps (FHD), žádaný USB C konektor či vyspělejší informování o radarech, např. detailní upozorňování v měřených úsecích. K dispozici je i sesterský model s názvem MiVue 802 WiFi 2.5K bez GPS modulu. Obě jsou s českou a slovenskou lokalizací.

ak-mio_j30_tz

Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou verzi autokamery z J-série, a sice MiVue J30 WiFi. Ta disponuje nejen skvělým 2.5K natáčením a Night Vision 2. úrovně, ale je především širokou možností nastavení, ovládání a aktualizacemi přes mobilní MiVue PRO aplikaci (Android i iOS), a v neposlední řadě Superkapacitorem s extrémní odolností. Diskrétní autokamera MiVue J30 WiFi je zároveň cenově velmi dostupným modelem.

ak_mio_420_oficialni

 

Přinášíme recenzi zatím bez záběrů ze zadní kamery.

Jak si Mio MiVue C420 vedla na českých silnicích?

Nová sada autokamer má téměř 2x větší senzor než je běžné, přijímá příkazy i hlasem, umí automaticky přepínat do HDR režimu, disponuje detailním parking režimem a má řadu bezpečnostních funkcí pro řidiče. Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl prémiovou sadu autokamer MiVue 955WD, která disponuje skvělým 4K rozlišením vpředu a u zadní kamery E60 dokonce 2.5K. Kamera je vybavena automatickým HDR režimem a téměř 2x větším optickým senzorem vpředu a vzadu pak senzorem Sony STARVIS, tedy konfigurace pro co nejlepší natáčení v noci. Jednou z řady inovací je varování před zpětnou kolizí a zvlášť nastavitelný parking režim i u zadní kamery.

Novější sestra C545 oproti předchozímu velmi oblíbenému modelu (C540) má navíc Pasivní parkovací režim, natáčení se 60ti snímky za sekundu a vylepšený noční režim natáčení s podporou HDR.

ak-mivue-848-oficialni

 

Mio 848 je kamera do auta s GPS, kvalitní optikou, bezdrátovou aktualizací a dalšími funkcemi. V našem testu jsme se podívali na to, jak si vede v běžném provozu v různých podmínkách, nejen s čistým předním sklem po vyjetí z myčky.

ak-mio-c580

Novější sestra C580 oproti předchozímu modelu C570 dostala do vínku řadu moderních funkcí pro řidiče včetně detailního upozorňování na rychlost v měřených úsecích, ale také lepší čip a 60snímkové natáčení. Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a cyklonavigací, uvedl novou verzi velmi oblíbeného modelu, nyní s názvem MiVue C580. Kromě velmi kvalitního obrazu nabízí moderní funkce pro řidiče, vč. upozorňování v průběhu měřených úseků, plnokrevného parkovacího režimu. Součástí je ale také HDR režim, Night Vision PRO a především rychlejší 60snímkové natáčení ve Full HD. Samozřejmostí je možnost dopojení zadní kamery, vysoce kvalitní senzor STARVIS Sony a světelnost F1.8. Více zde

ak_mio_798_hlavni

Praha, 23. září 2022 – Mio, přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do aut a cyklonavigací, uvedl novou verzi PRO velmi oblíbené WIFI autokamery MiVue 798 WiFi 2.5K. Nová autokamera zvládne navíc 60 snímků za sekundu v FHD, má moderní upozorňování na měřené rychlostní úseky, lepený držák i pro přední kameru a v sadě MiVue 798 WiFi PRO Dual rovnou novější zadní kameru MiVue A50, rovněž se senzorem Sony STARVIS. Jak balení přední kamery, tak i sady přední a zadní kamery jsou již nyní v eshopech.

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x