mio_banner
ak-mio-826-400

Dodavatel autokamer Mio navazuje na úspěšné modely novou řadou 8xx, MiVue 826 WIFI je vybaven GPS, funkcí Night Vision, schopností natáčet Full HD s 60 snímky za sekundu a skutečném 150° úhlu záběru.

Klikněte pro další informace

Dalšími technologiemi jsou Image Tuning, která spolu se skleněnými čočkami a světelností F 1,8 zajišťuje kvalitní obraz.

Mio MiVue™ Manager je program, umožňující přehrávání videa spolu s dodatečnými informacemi z G-senzoru, GPS modulu, přímo z něj je možné sdílení na sociálních sítích.

Dalšími výhodami je parkovací režim a integrovaná Wi-Fi, díky GPS automatické nastavení data a času, kameru do auta tak stačí nasadit do držáku a jet.

Díky Mio Smart Alert dostanete upozornění na bezpečnou vzdálenost v závislosti na rychlosti vozu, spolu s databází stacionárních radarů tak doplňuje plnou paletu funkcí. Jednou z výhod je i bezdrátová aktualizace.


Další informace o Mio MiVue 826 WIFI najdete na stránkách Mio

 

 

 

 

ak-mio-826-zezadu

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x