mio_banner
ak-mio-802-oficialni

 

Autokamera s vyšším rozlišením je přesnější tam, kde ostatní nejsou, na našich videích z reálného provozu si ověříte, jaká je skutečnost. Druhou možností je využít rozlišení 1080 pixelů se 60 snímky za vteřinu, namísto obvyklých 30.

Mio MiVue 802 - specifikace

Rozlišení autokamery je nadprůměrné, 1440 pixelů umožní přečtení SPZ tam, kde by jiné modely měly problémy. Navíc má Mio 802 díky WiFi OTA (Over The Air) aktualizaci firmware a zálohování souborů, parkovací režim. Displej 2,7" je nadprůměrně velký, ovládání tlačítky jednoduché. Záznamy s úhlem záběru 140° se ukládají v kodeku .H464 (.mp4) na paměťovou kartu až 128 GB, počítejte se skoro 7 GB za hodinu.

 

ak-mio-802-vsechno

 

Mio MiVue 802 - instalace

Pod samotný držák s nálepkou 3M se umisťuje antistatická fólie, umožňující přesunutí kamery do jiného auta nebo na jiné místo čelního skla - u vozů s výrazným plastem uprostřed jsme si ověřili, že je vhodnější odstup od něj, aby nebránil výhledu. Kabel, který se připojí do USB-C zdířky v levé části autokamery, může volně viset dolů k autozásuvce nebo USB portu, pokud využijeme vhodnou náhradu dodaného, nebo se může schovat do čalounění.

Pro nastavení kamery je třeba formátování microSDXC paměťové karty u kapacit vyšších než 32 GB přímo v přístroji, hodí se nastavit čas (my zapomněli), případně zvukové projevy a délku videí, citlivost G-senzoru a podobně.

Parkovací režim by vyžadoval SmartBox III anebo samostatné napájení například powerbankou, pokud vyhovuje souvislé nahrávání.

 

ak-mio-802-zevnitr

 

Mio MiVue 802 - zkušenosti

 

Na našem kanálu na YouTube si můžete prohlédnout záběru z reálného provozu, test autokamery probíhal v různých světelných podmínkách. Rozlišení upravte na maximum, originální soubory jsou ještě o něco kvalitnější.

 

 

Mio MiVue 802 - hodnocení

Výhodami autokamery jsou velký přehledný displej a detailní záznam v 2,5K nebo 60 snímcích za vteřinu, bezproblémové ovládání bez nutnosti (ale s možností) využití WiFi, parkovací režim.

 

A kolik Mio MiVue 802 stojí?

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x