Požadovaný text nenalezen. Recenze - Kamera do auta, autokamera - realistické testy, skutečné recenze, osobní zkušenosti
mio_banner
ak-mio-802-oficialni

 

Autokamera s vyšším rozlišením je přesnější tam, kde ostatní nejsou, na našich videích z reálného provozu si ověříte, jaká je skutečnost. Druhou možností je využít rozlišení 1080 pixelů se 60 snímky za vteřinu, namísto obvyklých 30.

ak-mio-mivue-c590-oficialni

 

 

Mio MiVue C590 má také GPS, podívali jsme se na to, v čem je odlišná od C595W, přímo v reálném testu z provozu.

ak-mio-mivue-c959w-zvenku

 

Mio kamera do auta v ověřeném designu nabízí kromě GPS a možnosti připojení zadní kamery i pěkný obraz.

Podívali jsme se na něj v záběrech z normálního provozu.

ak-navitel-rs3-zvenku

 

NAVITEL RS3 není jen autokamera pro profesionální řidiče taxíků a dalších služeb, je jednoduchým řešením, jak zachytit dění kolem celého auta, aniž byste museli řešit propojení a instalaci zadní kamery.

Jak si vedla v normálním provozu?

ak-navitel-r35-hlavni

 

Malá autokamera přišla v originálním balení už s paměťovou kartou 32 GB Kingston Canvas, navíc má i v poměrně malém těle displej, který není jen informační, ale přenáší obraz.

Podívejte se, jestli jsme během testu narazili na další překvapení
 

ak_navitel_r67_hlavni

 

Nenápadná kamera do auta nemá velký displej ani tradiční přísavku, díky tomu se vejde skoro kamkoli. Jak nahrává ve 2K rozlišení 2560 x 1440?

Podívejte se na náš test

navitel-r480-oficialni

 

Duální kameru využijí každodenní řidiči, především proto, že ostatní účastníci silničního provozu jsou často nezodpovědní nebo se nechovají podle pravidel.


Jak je pro tuto úlohu vhodná NAVITEL R480 2K?

ak-navitel-ar202-oficialni

 

Ve chvíli, kdy máte prokázat svou nevinu při dopravní nehodě, by se v autě hodila jakákoli kamera. Nemusí být vybavená ani drahá, ale když bude protistrana tvrdit něco jiného, měli byste důkaz.

Jak vyhovuje Navitel AR202 NV?

ak-navitel-r980-oficialni

 

Dobře vybavená autokamera s dotykovým ovládáním IPS displeje nahrává ve 4K - podívejte se jak.

ak-lamax-s9-oficialni

Řidiči, kteří mají v oblibě zrcátkové autokamery, si v poslední době mohli zvyknout na IPS displeje s dotykovým ovládáním. Jak se jezdí s Lamax S9 Dual a jaké má výsledky?

ak_mio_420_oficialni

 

Přinášíme recenzi zatím bez záběrů ze zadní kamery.

Jak si Mio MiVue C420 vedla na českých silnicích?

ak_navitel_m800_oficialni

 

Duální kamera pro motocykl nebo čtyřkolku může být lepší volba než GoPro na helmě. Jaké jsme s ní měli zkušenosti, se můžete dozvědět v reálném testu

ak-mivue-848-oficialni

 

Mio 848 je kamera do auta s GPS, kvalitní optikou, bezdrátovou aktualizací a dalšími funkcemi. V našem testu jsme se podívali na to, jak si vede v běžném provozu v různých podmínkách, nejen s čistým předním sklem po vyjetí z myčky.

ak-navitelr900-detail

 

Rozlišení 3840 * 2160 pixelů při 30 fps bez interpolace nabízí nový model Navitel R900 s úhlem záběru 140°.

Připravili jsme testovací videa v různých světelných podmínkách, na zkušenosti z provozu se můžete podívat v naší recenzi.

ak-navitel-r33-oficialni

 

Navitel R33 může být šikovným dárkem, nezabírá moc místa, nevyžaduje obsluhu, i řidiči, kteří o kameře do auta neuvažovali, si na ni snadno zvyknou.

Jaká je naše recenze po reálných zkušenostech?

ak-navitel-r66-ofic.jpg

 

Navitel R66 je kamera do každého auta, stačí přilepit a jet. Není třeba řešit funkce a ovládání, pro ty, kdo chtějí mít záznam případné nehody, je to snadná cesta, jak ho zajistit.

Podívejte se na test autokamery z cesty.

ak-navitel-rc3-hlavni

 

Navitel RC3 PRO je univerzální kamera do auta, která kromě FullHD záznamu ze zadní kamery nabízí i nahrávání vnitřku vozu odnímatelným FullHD modulem.

Podívejte se na naši recenzi a zkušenosti z cest.

ak-niceboy-q9-detail-800

 

Niceboy Pilot Q9 je dobře vybavená kamera do auta s širokým úhlem záběru, rozlišením 2K a 4K interpolovaně, GPS a dobrou optikou.

Podívejte se na test z běžného provozu

ak-navitel-rs2-oficialni

 

Navitel RS2 Duo cílí na všechny druhy služeb s přepravou osob, zároveň může jít o jednoduché řešení, jak zaznamenat situaci kolem vozidla a za ním.

Podívejte se na recenzi z reálného provozu

ak-niceboy-q2-oficialni

 

Nejen WiFi, ale i parkovací režim navíc nabízí základní model s interpolovaným FullHD rozlišením.

Jak si vedla levná kamera Niceboy na silnici?

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-110
navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x