mio_banner
ak_navitel_r67_hlavni

 

Nenápadná kamera do auta nemá velký displej ani tradiční přísavku, díky tomu se vejde skoro kamkoli. Jak nahrává ve 2K rozlišení 2560 x 1440?

Podívejte se na náš test

NAVITEL R67 2K - specifikace a funkce

Autokamera je stejně malá jako ostatní nalepovací modely, v tomto případě má navíc malý displej a rozlišení 2560 x 1440 pixelů při 30 fps a 140° úhlu záběru. Parkovací režim automaticky zaznamenává dění kolem vozu, dokud se nevybije baterie, pro delší interval je třeba zajistit napájení. Kamera do auta má všechny standardní funkce jako G-senzor, možnost fotografování, záznam do smyčky a uchování vybraných záznamů, WiFi pro spolupráci mobilní aplikací.

 

ak_navitel_r67_vsechno

 

NAVITEL R67 2K - instalace a nastavení

Ideální pozice pro malou autokameru je vedle zpětného zrcátka, nalepovací podložka s magnetem je v balení dvakrát. Kameru je z auta možné poměrně snadno odnést, ale protože je nenápadná, nebude to obvykle třeba. Zapojení je standardně do autozásuvky, kabel s koncovkou USB-C je možné nahradit jiným.

Nastavení NAVITEL R67 se dá provést v aplikaci NAVITEL DVR Center pokud chcete projít procesem propojování s telefonem nebo tabletem, případně stačí kameru jen spustit a jet. Základní nastavení je 2K, nahrávání zvuku, smyčka 1 minuta.

 

ak_navitel_r67_zevnitr

 

NAVITEL R67 2K - test a zkušenosti

Na cestě nemá kamera v autě problémy se zaostřováním ani funkcí:

 

 

Vždy přepněte do nejvyššího rozlišení (originál je ještě o něco kvalitnější), další videa najdete na našem kanálu na YouTube

 

NAVITEL R67 2K - hodnocení

Autokamera má vysoké rozlišení s dobrým záznamem, korektním i v obtížných světelných podmínkách. I přes malé rozměry má možnost kontroly funkce na informačním displeji, parkovací režim může být užitečný. Umístění na magnetickém držáku je vhodné téměř do jakéhokoli vozu, kamera zabírá minimum místa a je nenápadná.

 

Kolik NAVITEL R67 stojí?

 

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x