mio_banner
ak-navitel-r33-oficialni

 

Navitel R33 může být šikovným dárkem, nezabírá moc místa, nevyžaduje obsluhu, i řidiči, kteří o kameře do auta neuvažovali, si na ni snadno zvyknou.

Jaká je naše recenze po reálných zkušenostech?

Slevu 20% právě nabízí eshop Navitel při použití našeho jedinečného kódu: AUTOKAMERA2022

 

Navitel R33 - specifikace, výbava

Jde o malou autokameru bez displeje, propojitelnou prostřednictvím WiFi s telefonem nebo tabletem. Nahrává v rozlišení FullHD 1920 x 1080 pixelů s vylepšeným obrazem v noci. Umí samozřejmě statické snímky a má funkce, běžné pro kamery do auta, jako je uzamčení záznamu při nárazu, odmazávání starších neblokovaných při zaplnění paměťové karty, nahrávání zvuku, navíc má parkovací režim. Korektní uložení posledního videa zajišťuje baterie, autokamera spolupracuje s paměťovými kartami do velikosti 128 GB.

ak-navitel-r33-vsechno

 

Navitel R33 - instalace

Kameru přilepíme na očištěné přední sklo, nejlépe v zákrytu se zpětným zrcátkem, aby neomezovala výhled z vozu. 3M lepítko má černou barvu, přispívá tak k nenápadnosti, v balení je i náhradní. Přístroj se dá připojit dodaným kabelem do autozásuvky nebo vlastním USB propojovacím s miniUSB do USB zdířky. Autokamera začne nahrávat, jakmile bude pod proudem, oznámí to hlasovým signálem v angličtině, češtině po změně nastavení.

ak-navitel-r33-zvenku

Standardní nastavení Navitel R33 není třeba měnit, záznam se ukládá v jednominutových částech, kamera oznamuje zapnutí i vypnutí. Po připojení přes WiFi (heslo 1234567890) se dá nastavení upravit, aplikace Navitel DVR Center umí přehrávat videa, ukládat je. Vypnutí kamery je možné i dobře přístupným tlačítkem z boku, z druhé strany je zdířka napájení a slot pro paměťovou kartu microSD.

ak-navitel-r33-zevnitr

 

Navitel R33 - test

Kamera se v autě aktivuje podle očekávání, řekne nám to, a průběžně indikuje nenápadnou červenou diodou. Informuje také o uzamčených souborech, když přejedeme díru ve vozovce, v nastavení se hodí dát nižší míru citlivosti.

ak-navitel33-nastaveni

Podívejte se na denní a noční video:

 

Proč je dobré mít v autě kameru, když si vás řidič, přijíždějící z vedlejší silnice, jednoduše nevšimne:

 

 

Navitel R33 - zkušenosti

Navitel R33 je dostupná malá kamera, vhodná pro všechny, kdo chtějí mít záznam z provozu, nechtějí si dělat starosti s instalací, nastavováním a obsluhou. Jak jsme viděli na posledním videu, i opatrní řidiči se mohou dostat do situace, kdy budou účastníky nehody, v nejednoznačné situaci pak stačí přehrát poslední záznam na telefonu anebo zkopírovat soubor z paměťové karty.

 

Chcete vědět, kolik Navitel R33 stojí?

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x