mio_banner
ak-navitel-r35-hlavni

 

Malá autokamera přišla v originálním balení už s paměťovou kartou 32 GB Kingston Canvas, navíc má i v poměrně malém těle displej, který není jen informační, ale přenáší obraz.

Podívejte se, jestli jsme během testu narazili na další překvapení
 

 

NAVITEL R35 - specifikace

FullHD obraz 1920 * 1080 pixelů při 30 FPS s úhlem záběru 135° se dá ukládat na paměťovou kartu až 128 GB, u levné autokamery je příjemným překvapením i parkovací režim.

 

ak-navitel-r35-zvenku

 

Soubory ve formátu MOV se nahrávají ve smyčce (nejstarší se přemazávají s výjimkou blokovaných G-senzorem nebo tlačítkem), délka záznamu je 1, 2 nebo 3 minuty. Zvuk je možné vypnout, stejně tak obraz na malém displeji, autokamera má malou baterii.

 

ak-navitel-r35-vsechno

 

NAVITEL R35 - instalace

Malý držák se nemusí lepit přímo na sklo, fólie umožňuje budoucí změnu pozice nebo vozu, ani by došlo k destrukci 3M lepítka (je vhodné umístit držák na střed, jak indikuje kříž). Velikost je decentní pro umístění za zpětným zrcátkem tak, aby autokamera nepřekážela ve výhledu, zasouvá se do držáku ze strany. USB-C konektor je na druhé straně kabelu zakončený autozásuvkou, my používali obyčejný USB kabel.

 

ak-navitel-r35-zevnitr

 

Kamera v autě začne nahrávat, jakmile se aktivuje elektrický okruh, standardní nastavení nevyžaduje úpravu, je možná po připojení přes WiFi.

 

ak-navitel-r35-nastaveni.jpg

 

NAVITEL R35 - zkušenosti

Korektní záznam po celou dobu testu neohrozil ani pyl nebo kapky deště na předním skle, drcnutí do kamery tak, že mířila trochu nahoru, širokoúhlá optika si poradila. Podívejte se na realistická videa z provozu, vždy dejte nejvyšší rozlišení:

 

 

Další najdete na našem kanále na YouTube.

 

NAVITEL R35 - hodnocení

Malá kamera do auta umožní pořízení záznamu pro klid duše i těm, kdo by nechtěli lepit na přední sklo trvale větší dražší přístroj, není třeba nic nastavovat, jen připojit a jet. Malý displej pro kontrolu stačí, parkovací režim se dá dlouhodobě využívat už například po připojení powerbanky.

 

Kolik tahle autokamera stojí?

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x