mio_banner
ak-mivue-c560

 

Mio MiVue C560 oslovuje nejširší skupinu zájemců o autokameru s dobrou výbavou a přijatelnou cenou. Podívali jsme se na kvalitu videa, zpracování, snadnost instalace i používání.

Klikněte pro detaily

Přehled autokamer Mio MiVue najdete zde

 

Instalace Mio MiVue C560

Kamery MiVue řady C se spoléhají na přísavkový držák decentní velikosti, který spolehlivě drží. Autokameru je tak možné přemisťovat mezi více vozy, je snadné ji nasadit nebo sundat, jen je potřeba odpojit napájecí kabel, vedoucí přímo do těla kamery. To je designově povedené, prostorově nenáročné, stejné pro model Mio MiVue C560 i Mio MiVue C314. Ovládací tlačítka nemají na plastu označení, jejich popis se objeví po zapnutí na kraji displeje, ovládání v češtině je tak přehledné i bez manuálu. Autokamera nezabírá na horní části čelního skla moc místa, je díky černé barvě nenápadná, snadno přenositelná.

 

ak-mio-c560-zvenku

 

Zkušenosti s Mio MiVue C560

O Mio MiVue C560 se není třeba starat, díky vestavěné GPS má nastavené datum a čas hned po zapojení, po otočení klíčku se sama zapne a začne nahrávat. Displej zůstává vypnutý, malá dioda oscilací mezi oranžovou a červenou barvou indikuje správnou funkci. Autokamera nemá nastavené aktivní upozornění na rychlostní radary, žádným způsobem tak řidiče neruší.

 

ak-mio-c560-zevnitr

 

Videorecenze Mio MiVue C560

Kvalita videa je solidní, odpovídající ceně i modernímu snímači STARVIS, zorný úhel je komfortní a noční záběry přesvědčivé. FullHD obraz netrpí výpadky nebo vadami, ve zhoršených světelných podmínkách je spolehlivý. Soubory .MP4 pracují s místem na paměťové kartě úsporně, pro 64 GB je možné počítat asi s 10 hodinami záznamu, rozděleného po minutách nebo delších intervalech po změně standardního nastavení. Dá se použít karta microSDXC až 128 GB, která se stává v této cenové kategorii standardem.
Testovací videa v různých situacích najdete na našem kanálu na YouTube

 

 

Výbava Mio MiVue C560

Mio MiVue C560 skrývá v malém těle přesnou integrovanou GPS, která ukládá pozici do videosouboru, v souřadnicovém formátu je viditelná už při přehrávání, při použití dodatečných programů také na mapě. Autokamera má také parkovací režim, vhodný pro záznam dění kolem auta, spouštěný automaticky při zaznamenání pohybu pokud je napájení zásuvky stálé. Ostatní funkce jsou typické pro kameru do auta, G senzor, nahrávání do smyčky, možnost pořízení fotografií, uzamčení souboru, vypnutí audiozáznamu.

 

ak-mio-c560-detail

 

Hodnocení Mio MiVue C560

Mio MiVue C560 je dobrým příkladem, jak může vypadat autokamera střední třídy, splňující požadavky široké části cílové skupiny. Poskytuje solidní obraz v kombinaci s GPS v nevelkém těle s konzervativním vzhledem, je přirozenou volbou bez většího porovnávání s alternativami.

 

Srovnání cen autokamer Mio MiVue najdete zde

 

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x