ak_mio_banner
ak-mivue-c570-promo

 

Je několik důvodů, proč uvažovat nad modelem s GPS, MiVue C570 je jedním z nich.

Podívejte se na naše zkušenosti z testu.

Vzhled, instalace

Do tradičního řešení s přísavkovým držákem se nasune malá nenápadná autokamera s vkusným designem. Její ovládání je nekomplikované, díky GPS modulu ji před první jízdou není nutné nastavovat, datum a čas budou správné, ostatní položky na obvyklých hodnotách (střední citlivost G senzoru, jednominutové záznamy, atd.)

 

ak-mivue-c570-zvenku

 

ak-mivue-c570-detail

 

ak-mivue-c570-vsechno

 

Jízda

Automatické zapnutí a vypnutí spolu s šetřičem obrazovky nevyžaduje od řidiče žádnou obsluhu, záznam se ukládá do zaplnění paměťové karty až do kapacity 128 GB. Držák je pevný a nepřenáší vibrace, na očištěné ploše sedí pevně, autokameru je z něj možné jednoduše vysunout a přenášet i v kapse od košile.

 

ak-mivue-c570-zevnitr

 

Video

Skleněná optika spolu se snímačem Sony Starvis nabízí FullHD rozlišení se skutečným úhlem záběru 150°, o kvalitě záznamu se můžete přesvědčit na našich stránkách na YouTube.

 

 

Funkce

Zabudovaný modul GPS má výhody, které jsou blíže popsány zde, navíc je možné nastavit upozornění na překročení rychlosti. Ve standardním nastavení Mio MiVue C570 také informuje o blízkosti stacionárního radaru při zohlednění jeho vzdálenosti a rychlosti vozu. Program MiVue Manager umožní sdílení záběrů, sledování trasy na mapě, přehrávání a řazení videí, analýzu dat z G senzoru v koordinaci s videem.

Z nadstandardních funkcí je třeba zmínit parkovací režim, který vyžaduje stálé napájení, pokud vůz takovou zásuvku má, nebo za pomoci volitelného Smartboxu.

 

ak-mivue-c570-krabice

 

Shrnutí

Autokamera od zavedené značky navazuje na širokou nabídku modelů, nově s tříletou zárukou. Mio MiVue C570 splňuje očekávání, která pro kameru do auta většina zájemců má, nabízí integrované GPS a nenápadný vzhled.

 

Přehled autokamer Mio MiVue najdete zde

 

navitel-r600-gpsak-celtec-banner-k3

ak-truecam-250-bila

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x