mio_banner
ak-niceboy-q2-oficialni

 

Nejen WiFi, ale i parkovací režim navíc nabízí základní model s interpolovaným FullHD rozlišením.

Jak si vedla levná kamera Niceboy na silnici?

Specifikace Niceboy Pilot Q2

V zájmu zachování nízké vstupní ceny využívá autokamera rozlišení HD, interpolované na 1080 x 1920 pixelů. Kapacita pro paměťovou kartu je 32 GB, jako jedna z mála dostupných kamer do auta nabízí Niceboy Q2 parkovací režim a Wi-Fi. Tradiční přísavkový držák je spolehlivý, autokamera je vybavena obvyklými funkcemi - nahráváním ve smyčce, G-senzorem, funkcí fotoaparátu, automatickým vypnutím displeje.

 

ak-niceboy-q2-vsechno-1000

 

Zkušenosti s Niceboy Pilot Q2

Po zapojení do napájení a nastavení data je možné vyrazit, doporučuje se formátování SD karty v přístroji, do 32 GB není tak důležité jako u větších formátů. Autokamera neruší při jízdě, spolehlivě nahrává, v základním nastavení automaticky i při slabších otřesech (soubory jsou pak chráněny proti smazání). Vzhled je decentní a relativně nenápadný, s výjimkou tradičního chromování, ovládání intuitivní i bez nápovědy přiloženého návodu, vše po přepnutí v češtině.

 

ak-niceboy-q2-zevnitr-800

 

ak-niceboy-q2-zvenku-800

 

Video z Niceboy Pilot Q2

Na našem kanále na YouTube se můžete podívat na realistické záznamy z jízdy, včetně nočních:

 

 

 

 

Další funkce

Ti, kdo mají obavy z poškození vozu při parkování, především přes noc, mají možnost využít parkovací režim, který při otřesu začne nahrávat a soubor uzamkne. Protože autokamera má běžnou baterii, není nutné u menší frekvence nahrávek zajišťovat stálé napájení, případně ho lze nahradit powerbankou.

WiFi je užitečná funkce pro okamžité přehrávání nebo stažení pořízených videí, není nutné připojovat přenosový kabel nebo odnášet paměťovou kartu. Aplikace GoPlus Cam je zdarma ke stažení pro iOS a Android, po připojení je vhodné změnit heslo na složitější než je 12345678.

 

ak-niceboy-q2-detail-600

 

Hodnocení Niceboy Pilot Q2

Základní model kamery do auta dělá, co se od něj očekává, navíc s šikovným parkovacím režimem a WiFi. Pro ty, kdo se rozhodují pro svou první autokameru, je finančně nenáročnou možností, jak získat klid a spolehnout se na záznam, který ve sporné situaci bude na jejich straně.

 

Srovnání cen Niceboy Pilot Q2 najdete zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x