mio_banner
ak-mivue-733

Cenově dostupná autokamera je vhodná i pro profesionály:

  • nadprůměrně spolehlivá
  • FullHD záznam 1920 x 1080
  • GPS, zobrazuje přesnou rychlost
  • na kartu 128 GB uloží až 20 hodin záznamu

Jaké jsou naše další zkušenosti z dlouhodobého testu?

Vzhled a ovládání

Kamera do auta v tradičním stylu uspokojí většinu zájemců díky přehlednému displeji s údajem o aktuální rychlosti, i minimálním nárokům na pozornost. Je nenápadná, funguje zcela spolehlivě.

ak-mivue733-zvenku

MiVue 733 reaguje na napájení v autozásuvce, sama se zapíná a vypíná v závislosti na aktivitě elektrického obvodu vozu, ve smyčce ukládá záznam tak, aby se při zaplnění místa odmazal vždy ten nejstarší, registruje případné nárazy.

Pevný přísavkový držák umožňuje střídavou instalaci ve více vozidlech, ovládání je přehledné, i kdyby se měnili řidiči, nebudou potřebovat manuál.

ak-mivue733-zevnitr

 

Zkušenosti z dlouhodobého testu

Při každodenním používání jsme si ověřili, že MiVue 733 je kvalitně zpracovaný model bez kompromisů a nedostatků, nedošlo k žádným potížím u hardware ani software. Kvalita videozáznamu je bezproblémová a dobře použitelná i v horších světelných podmínkách.

 

Další videa z testu najdete na našem kanálu na YouTube, vždy přepněte do nejvyššího rozlišení.

 

Další funkce

Díky propojení prostřednictvím WiFi a aplikaci pro chytré telefony se dají už na místě nehody zálohovat a sdílet soubory, nastavovat vlastnosti autokamery a další.

Soubory obsahují GPS data, které je možné po jízdě přehrát přímo v mapovém software.

Kamera obsahuje funkce jako kontrolu jízdy v pruzích, varování před střetem s vozidlem před námi, upozornění na rozjetí vozidla v koloně před námi a varování před mikrospánkem.

ak-mivue733-ovladani

ak-mivue733-zepredu

ak-mivue733-zezadu

 

Závěr

MiVue 733 je tradiční kamera do auta, vhodná pro většinu řidičů včetně profesionálů díky GPS a nadprůměrně vysoké kapacitě pro paměťové karty až 128 GB, nabízí kvalitní video a dlouhodobě spolehlivý provoz.

 

Nejnižší cenu najdete na Heureka.cz

 

ak-mivue733-vsechno

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x