mio_banner
ak-navitel-r200-500

Velké části zájemců o kameru do auta nezáleží na kvalitě a funkcích, chtějí mít jistotu, že v případě potřeby bude k dispozici důkaz o jejich nevině.

Levné modely autokamer ovšem často zklamou kvalitou obrazu a spolehlivostí.

Jak je na tom Navitel R200?

Slevu 20% právě nabízí eshop Navitel při použití našeho jedinečného kódu: AUTOKAMERA2022

 

Vzhled a ovládání

Standardní přísavkovou kameru bez zbytečných chromovaných prvků, které jsou typické pro dražší modely, je vhodné umístit nejlépe přímo vedle zpětného zrcátka vzhledem k menšímu, ale dostatečnému úhlu záběru. Tlačítko pro vypnutí se snadno nahmatá v levé horní části, ostatní ovládací prvky nejsou příliš dobře viditelné, ale opět se dají hmatem jednoduše v případě potřeby najít. Indikace na displeji je dostatečná, aby se řidič přesvědčil, že autokamera nahrává a zabírá odpovídající prostor před autem.

 

ak-navitel-r200-zvenku-400

 

Video

Kapacita paměťové karty, kterou lze použít, je až 64 GB, co je v této cenové kategorii nadprůměrná hodnota, uložit se tak dá skoro 10 hodin záznamu v rozlišení 1920 x 1080 pixelů, než se začnou nejstarší soubory přemazávat. Barvy nejsou zcela věrné, přesto je kvalita nahrávky v této cenové kategorii mírně nadprůměrná. SPZ jsou dobře rozeznatelné, čím lepší jsou světelné podmínky, tím lepší podává autokamera výsledky.

Naše testovací videa najdete na YouTube kanálu, noční záběry zde.

 

Dlouhodobý test

Navitel R200 najel více než tisíc kilometrů bez jediné závady, v průběhu chladného počasí autokamera ani jednou nespadla z čelního okna. Kamera disponuje všemi běžnými funkcemi a navíc parkovacím režimem, díky plnohodnotné záruce je dobrou variantou objednávky z čínského eshopu. I náš překvapilo, že nemáme co víc dodat, autokamera jednoduše dělá to, co má.

 

ak-navitel-r200-zevnitr-400

 

Závěr

Mezi levnými kamerami do auta je Navitel R200 jedním z nejpovedenějších modelů, bez problémů v záznamu obrazu a kvalitě zpracování. Vzhledem ke kapacitě paměťové karty může aspirovat na vstupní model i pro pravidelné řidiče, kteří nevyhledávají doplňkové možnosti a nepotřebují GPS.

 

Další informace a cena k autokameře Navitel zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x