mio_banner
ak-navitel-r66-ofic.jpg

 

Navitel R66 je kamera do každého auta, stačí přilepit a jet. Není třeba řešit funkce a ovládání, pro ty, kdo chtějí mít záznam případné nehody, je to snadná cesta, jak ho zajistit.

Podívejte se na test autokamery z cesty.

Slevu 20% právě nabízí eshop Navitel při použití našeho jedinečného kódu: AUTOKAMERA2022

 

Specifikace a instalace Navitel R66

Menším překvapením může být rozlišení 2K tj. 2560 x 1440 při 30 snímcích za vteřinu, standardem už je kompatibilita s až 128 GB na paměťové kartě, 123° a skleněná optika. Autokamera má malou baterii, umožňující uložení posledního záznamu, a další funkce, jako nahrávání do smyčky a G-senzor, WiFi.

ak-navitel-r66-zvenku_2

Pro umístění kamery v autě stačí vybrat místo co nejblíže středu čelního skla, například mezi ním a zpětným zrcátkem, autokameru přilepit a natočit čočku displeje do správného úhlu, z tenkého držáku se dá v případě potřeby vysunout a odnést. Připojení je možné dodaným kabelem do autozásuvky nebo vlastním miniUSB do USB portu.

ak-navitel-r66-zevnitr

Navitel R66 nemá displej a není třeba nic nastavovat, automaticky bude nahrávat bez zásahu. Pokud chcete nastavení upravit nebo podle návodu zformátovat paměťovou mikroSD kartu, je třeba využít aplikaci Navitel DVR center připojenou prostřednictvím WiFi, heslo je uvedené přímo v ní.

ak-navitel-r66-vsechno

 

Zkušenosti s Navitel R66

Kromě nenápadné červené diody kamera upozorní po spuštění krátkým hlášením v češtině. Vždy, když je v zásuvce proud, se spustí, po vypnutí vozu se deaktivuje, není třeba dělat nic víc. Nejstarší soubory se postupně přemazávají nejnovějšími, ty, kde je zaznamenaný náraz, jsou ochráněny proti smazání, nastavíte-li nízký práh citlivosti, může to být i prudší zabouchnutí dveří.

Autokamera na sebe během jízdy nijak neupozorňuje, nenápadně dělá svou práci, jak dobře, můžete posoudit na recenzi našich videí z YouTube:

 

 

 

Jejich prohlížení je pak možné po zkopírování souborů z paměťové karty nebo přímo přes Wifi:

ak-navitel-r66-app

 

Hodnocení Navitel R66

Autokamera s malými rozměry a snadnou instalací je jednoduchou odpovědí na otázku, zda si záznamové zařízení do auta pořídit. Vzhledově je na úrovni i pro využití v moderních interiérech, ve všech vozech bude nerušivě čekat na příležitost, jestli bude jejího svědectví třeba.

 

Chcete vědět, kolik Navitel R66 stojí?

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x