mio_banner
ak-navitel-rc3-hlavni

 

Navitel RC3 PRO je univerzální kamera do auta, která kromě FullHD záznamu ze zadní kamery nabízí i nahrávání vnitřku vozu odnímatelným FullHD modulem.

Podívejte se na naši recenzi a zkušenosti z cest.

Slevu 20% právě nabízí eshop Navitel při použití našeho jedinečného kódu: AUTOKAMERA2022

 

Specifikace Navitel RC3 PRO

Všechny tři kamery, které jsou součástí, nahravají v rozlišení 1920 x 1080 pixelů, přední s úhlem záběru 135°, vnitřní 110° a zadní 106°. Kapacita pro paměťou kartu je proto až 128 GB, korektní uložení posledního videsouboru zajišťuje kondenzátor (kapacitor). Jasný přehledný displej je dotykový, ovládání v češtině nebo dalších jazycích je pohodlné. GPS kromě záznamu ukazuje také aktuální rychlost na displeji, upozorňuje na radary, které má v databázi. Parkovací režim se dá použít při zajištění napájení prostřednictvím Navitel smart box max, případně jiným způsobem, umí záznam ze všech tří kamer s volbou frekvence počtu snímků za sekundu.

ak-navitel-rc3-vsechno

 

 

Instalace Navitel RC3 PRO

Jestli neuložíte propojovací kabely nastálo, samotná příprava zabere jen deset minut, malý samolepící držák má v sobě zdířku napájení, je zvenku nenápadný, přední kamera zabírá jen málo místa. Modul pro nahrávání vnitřku vozu je vybavený infračervenými diodami, je odnímatelný, nahraditelný krytkou. Zadní kamera, umístěná z vnitřní části zadního skla, nemá omezení v úhlu natočení, propojí se s hlavním modulem kabelem, který po připojení k couvacímu světlu umožní, aby displej zobrazoval situaci za vozem při couvání.

ak-navitel-rc3-zadni

ak-navitel-rc3-vnitrni

Nastavení data a času je automatické z GPS, je možné vybrat jazyk a případně upravit další položky, například aktivovat funkci G-senzoru. Paměťovou kartu je vhodné zformátovat přímo v autokameře, soubory se nahrávají ve smyčce, tj. nejstarší se odmažou jako první, v paměti stále zůstávají ty nejaktuálnější, při nárazu se uloží a uzamknou. Jejich prohlížení a přenos je možný do chytrého telefonu i prostřednictvím WiFi (aplikace Navitel DVR Center).

 

Zkušenosti s Navitel RC3 PRO

Přístroj v autě funguje automaticky, zodpovědně upozorňuje zvukovým signálem před stacionárními radary, ukládá video ze všech používaných kamer. Přední zaplní za hodinu jízdy přes 1,5 GB prostoru, vnitřní a zadní každá kolem 1 GB, kapacitu paměťové karty je třeba vybrat podle plánovaného využití.

 

ak-navitel-rc3-zvenku

 

Jednou z hlavních předností Navitel RC3 je dotykový displej, jeho ovládání je intuitivní a příjemné. U kompaktních kamer jsme si zvykli na jeho absenci, a přestože velikost obrazovky je zde malá, pro kontrolu všech funkcí a úhlů kamer dostatečná. Kameru je snadné odejmout z magnetického držáku a odnést.

 

ak-navitel-rc3-zevnitr

 

Přední kamera má velmi pěkné výsledky i v noci, ani zadní kamera nemá problémy, vnitřní nabízí dostatečně široký úhel záběru. Posuďte sami na našich testovacích videích na YouTube:

 

 

Hodnocení Navitel RC3 PRO

Jde o šikovné řešení nejen pro ty, kdo využijí nahrávku z interiéru vozu, všichni, kdo chtějí mít důkaz o dění za vozidlem, získají dobře vypadající kompaktní autokameru s GPS, solidním záznamem, funkcemi navíc a dotykovým displejem.

 

Chcete vědět, kolik Navitel RC3 PRO stojí?

 

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x