mio_banner
ak-navitel-rs2-oficialni

 

Navitel RS2 Duo cílí na všechny druhy služeb s přepravou osob, zároveň může jít o jednoduché řešení, jak zaznamenat situaci kolem vozidla a za ním.

Podívejte se na recenzi z reálného provozu

 

Specifikace Navitel RS2 Duo

Jednou z předností autokamery je kvalitní skleněná optika a snímač SONY STARVIS s nočním viděním a úhlem záběru 136°. Pro vnitřní kameru je to infračervený přísvit a 143°, stejné rozlišení FullHD 1920 x 1080 pixelů jako pro přední, v černobílé škále. Přístroj umí pracovat s nadprůměrnou kapacitou paměťové karty až 256 GB, která je pro pracovní den a záznam z obou kamer příhodná, menší karty se využije záznam ve smyčce, který vždy nejstarší záznamy nahradí nejnovějšími. Návod a menu jsou v češtině, ovládání intuitivní.

 

ak-navitel-rs2-vsechno-800

 

Zkušenosti s Navitel RS2 Duo

Spolehlivá samolepka umožní umístit přístroj na místo, kde nebude bránit ve výhledu, napájecí kabel z držáku se může připojit přímo do autozásuvky, jeho alternativa do USB portu. Kromě nastavení jazyka, aktuálního data a času se doporučuje formátování SDXC karty přímo v kameře, ostatní parametry lze upravit nebo je nechat na původních hodnotách.

Kamera do auta začne sama nahrávat po sepnutí elektrického obvodu, po jeho deaktivaci uloží poslední video a vypne se, může díky baterii fungovat krátce nezávisle. IPS displej je jasný i v protisvětle, je možné přepnutí pohledů mezi kamerami nebo sloučeně. Kameru je možné snadno odepnout z magnetického uchycení, i když při pohledu zvenku je poměrně nenápadná. Během jízdy nijak neruší, spolehlivě nahrává bez nutnosti kontroly.

 

ak-navitel-rs2-zevnitr-800

ak-navitel-rs2-zvenku-600

 

Video Navitel RS2 Duo

Záběry z přední kamery můžete zhodnotit na našem kanálu na YouTube:
 

 

 

Vnitřní kamera navíc dokáže zachytit velkou část dění kolem auta (když najdete ovládání stěrače zadního okna nebo nemáte plný kufr hatchbacku), může tak být alternativou k duálním kamerám a jejich složitější instalaci. Ve většině případů zabírá i situaci ze strany řidiče, v tomto případě jsme jen obrázek ořízli.

 

ak-navitel-rs2-interierova-600.jpg

 

Hodnocení Navitel RS2 Duo

Autokamera s přesvědčivou kvalitou videa je vhodná nejen pro záznam dění ve vozidle, zachytí také situaci kolem něj. Funkční kompaktní design je doplněný snadným ovládáním a nadprůměrnou kapacitou pro paměťovou kartu.

 

Nejnižší cenu Navitel RS2 Duo najdete zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x