mio_banner
ak-funbeat-cover-150

Denní videozáznam na hranici použitelnosti, noční záznam s téměř nulovou vypovídací hodnotou, pravidelné vady záznamu a nespolehlivý chod - to je charakteristika čínské kamery s typicky neznačkovým názvem HD MiNi DV. Jako pravidlo doporučujeme vyhnout se všem autokamerám s podobně neurčitým označením, je pro ně shodná:

  • nízká kvalita videa
  • nízká kvalita výroby
  • problematické ovládání
  • vysoká poruchovost
  • 100% zisk konečného prodejce

Otřesné příklady videozáznamu najdete zde, další kritické poznámky zde.

Původní záměr byl v pořádku - vytvořit autokameru s dlouhou výdrží baterie (shodné se staršími telefony Nokia), možností fotografovat i ze stativu, dvě výkonné přisvětlovací diody a možnost naklánět objektiv.

Číňan ovšem ušetřil naprosto na všem - objektivu, čidlu, procesoru, materiálech. Téměř vše, co používáme, nyní pochází z Číny, ovšem značkové produkty mají kvalitu, garantovanou úrovní dané značky. HD MiNi DV takovou značkou není, není žádnou značkou, jen pastí na hloupé šetřílky. Až příště výhodně nakoupíte, zhodnotíte sami, zda se vám vyplatí nakupovat levné věci.

ak-funbeat-1-400 ak-funbeat-2-400 ak-funbeat-5-560 ak-funbeat-3-560 ak-funbeat-4-560
navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x