mio_banner
ak-niceboy-q9-detail-800

 

Niceboy Pilot Q9 je dobře vybavená kamera do auta s širokým úhlem záběru, rozlišením 2K a 4K interpolovaně, GPS a dobrou optikou.

Podívejte se na test z běžného provozu

Specifikace Niceboy Pilot Q9

Až 128 GB paměťovou kartu můžete pořídit pro záznam v rozlišení FullHD 1920 x 1080 pixelů při 60 snímcích za vteřinu, 2K nebo 4K interpolovaných při 30 snímcích, vše s funkcí WDR. Využívá kondenzátor s kratší dobou nahrávání bez proudu, ovšem s delší životností. Autokamera má běžné vybavení jako je G-senzor, nahrávání ve smyčce, funkci fotoaparátu. Kabel obsahuje navíc GPS modul, který spolupracuje s databází stacionárních radarů, lze ho nahradit také obyčejným.

 

ak-niceboy-q9-vsechno-1000

 

Uchycení na čelní sklo je prostřednictvím spolehlivé polohovatelné přísavky, takto kamera vypadá při pohledu zvenku:

 

ak-niceboy-q9-zvenku-800

 

Ovládání prostřednictvím tlačítek je díky jasnému 3“ IPS displeji přehledné, čas už je správně nastavený díky GPS, doporučuje se formátování paměťové karty. Pro přehrávání a kopírování souborů není nutné připojovat autokameru k počítači, aplikace LuckyCam to zajistí prostřednictvím WiFi. Soubory v kodeku H264 lze také spustit v GPS přehrávači pro kontrolu trasy a rychlosti.

 

ak-niceboy-q9-zevnitr-800

 

 

Zkušenosti a video Niceboy Pilot Q9

Skleněné prvky, kvalitní senzor a čip se podílí na kvalitních výsledcích i v noci:

 

 

Hodnocení Niceboy Pilot Q9

Dobře vybavená kamera do auta nabízí kvalitní videozáznam a dostatečný prostor pro jeho ukládání, možnost použít GPS modul. Velký kontrastní displej umožní rychlé ovládání, propojení prostřednictvím WiFi práci se soubory. Uchycení prostřednictvím přísavky je alternativou k rozšířeným modelům se samolepicím držákem.

 

Ceny a zkušenosti uživatelů najdete zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x