mio_banner
ak-pilotx-zvenku-500

 

Přibývají modely s magnetickým uchycením autokamery do držáku na čelním skle, Pilot X je jedním z nich.

Jaké jsou zkušenosti s kamerou v testu?

Čtěte zde

 

Specifikace a cenu Niceboy Pilot X najdete zde

 

Co je v balení Niceboy Pilot X

Niceboy Pilot X nabízí kromě praktického držáku také modul GPS v ceně, šikovnou zásuvku pro nabíjení z USB slotu a parkovací mód. Standardní funkce zahrnují FullHD rozlišení, paměťovou kapacitu pro kartu 64 GB, široký úhel záběru a skleněnou optiku. Tištěný návod je v češtině i slovenštině, přehrávač GPS pozice v angličtině (například na webových stránkách dovozce).

 

ak-pilotx-drzak-250  ak-pilotx-gps-250

 

ak-pilotx-kabely-500

 

Instalace a nastavení Niceboy Pilot X

Malý držák se upevní prostřednictvím černé 3M pásky na čelní sklo, tělo autokamery se jednoduše přicvakne pomocí magnetu, polarita se nedá splést. Natočení kamery držák neumožňuje, není to nezbytné, protože široký úhel záběru pojme celý výhled z čelního skla a části postranního. Vložení GPS modulu je volitelné, také zajištěné neodymovými magnety.

 

ak-pilotx-shora-500

 

ak-pilotx-zevnitr-500

 

ak-pilotx-zvenku-500

 

Nastavení kamery je přehledné, dvě tlačítka šipek, zapínací tlačítko pro potvrzování a tlačítko Menu nedávají prostor pro zmatení. Nabídka v češtině je přehledná a pochopitelná, ze základních změn doporučujeme aktualizaci data a času, ostatní nastavení je možné doladit během několika minut i bez návodu.

 

Zkušenosti s Niceboy Pilot X

Niceboy Pilot X je další z kamer, na kterou nemusíte myslet, zapne se ve chvíli, kdy se aktivuje napájení, nahrávání videa indikuje dobře viditelná dioda pod displejem, není ho tak třeba zapínat a hledat červenou tečku. GPS modul bliká modře.

Detekce pohybu je velmi pozorná, aktivuje kameru při sebemenších změnách před objektivem. Ve standardním nastavení je také citlivě nastavený senzor otřesů, část záznamů tak hledejte ve složce EMR, kde jsou chráněny proti přemazání.

 

ak-pilotx-displej-500

Parkovací mód je vhodný pro dlouhodobou kontrolu prostoru před vozem, úsporně ukládá záběry během delšího období, za předpokladu, že je autokamera připojená k napájení, vestavěný akumulátor má výdrž v minutách, jak je obvyklé.

GPS modul ukládá informace o poloze a rychlosti přímo do souboru videa, ze kterého je možné je vyvolat prostřednictvím aplikace pro počítač nebo chytrý telefon.

ak-niceboy-gps-600

 

Video Niceboy Pilot X

Při použití paměťové karty od třídy 10 netrpí záznam chybami, obraz je kvalitní, počítat můžeme přibližně s 10 hodinami než se začnou nejstarší soubory přemazávat. Testovací videa včetně nočního s využitím funkce WDR najdete na našem kanálu na YouTube

 

 

Hodnocení Niceboy Pilot X

Niceboy Pilot X je kompaktní kamera do auta, která nabízí kromě běžných funkcí a solidního záznamu také prostorově úsporný držák, nabíjení a parkovací mód. Zodpovědně dokumentuje dění okolo vozidla a má jednoduché ovládání, i díky klasickému displeji. Je lehká, magnetické uchycení je spolehlivé a pro přenášení.

 

Specifikace a cenu Niceboy Pilot X najdete zde

 

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x