mio_banner
ak-niceboy-xs-ofic-800

Malá kamera do auta, za předním sklem téměř neviditelná, je ideálním tichým společníkem. NiceBoy Pilot XS má navíc parkovací režim, který zaznamená dění kolem při zaznamenání pohybu v zorném poli. Spolu s miniaturním magnetickým držákem jde o model, který můžete umístit za zpětné zrcátko téměř libovolného vozu.

Co ještě nabízí?

Specifikace a cenu Niceboy Pilot XS najdete zde

 

Vzhled NiceBoy Pilot XS

NiceBoy Pilot XS využívá uchycení, které je pro tak malou kameru optimální, stačí ji jednoduše vzít a strčit i do malé kapsy. Napájení kabelem s koncovkou microUSB vede i přímo do držáku, může tak být připojené nastálo, stejně jako samotný držák s nenápadnou samolepkou 3M. Jeho umístění je možné téměř kamkoli, i ve vozech s ostrým úhlem sklonu čelního skla, snadno před zpětné zrcátko. Určitým kompromisem může být náklon autokamery a tím obrazu, protože nemá možnost vodorovného vyrovnání jako objemnější držáky s přísavkou a kloubem.

 

ak-niceboy-xs-zevnitr-400

 

Video NiceBoy Pilot XS

Protože jde o kameru bez GPS, je vhodné nastavit aktuální datum a čas, případně zformátovat paměťovou kartu. Automaticky začne nahrávat ve chvíli, kdy dostane otočením klíčku napájení a díky akumulátoru 200 mAh pokračuje dlouho po vypnutí, minimálně čtvrt hodiny. Tím se odlišuje od většiny aktuálních kamer do auta, využívajících baterie s výdrží maximálně několik málo minut, nebo dokonce jen kondenzátor (superkapacitor). Ovládacích prvků je minimum, i přesto se vyplatí nahlédnout do návodu. Autokameru není třeba odnášet, nemá žádné chromované nebo bílé prvky, je opravdu malá a na pozadí tmavého zpětného zrcátka neznatelná. Během jízdy neobtěžuje signály, využívá spořič displeje, nevyžaduje pozornost ani údržbu.

 

 

Funkce NiceBoy Pilot XS

Autokamera Pilot XS má parkovací režim, který zaznamená pohyb kolem vozu. Je možné ho využít například při kratších zastávkách dokud je autokamera pod proudem z baterie nebo při stálém napájení kabelem. Podstatné pro každodenní využití je rozlišení Full HD 1920 x 1080 pixelů a WDR režim pro jízdu v horších světelných podmínkách a v noci.

Schopnost nahrávání i po odpojení od proudu je vhodná v situaci, kdy chcete během jízdy zaznamenat dění za vozem nebo okolo něj, Autokameru stačí vzít do ruky a zamířit daným směrem, stejně tak s ní můžete po nehodě vyjít ven a zdokumentovat škody na vozech.

 

ak-niceboy-xs-detail-600

 

Kapacita pro paměťovou kartu je jen 32 GB, což kameru předurčuje pro využití řidiči, kteří nepotřebují kompletní záznam pracovního dne na silnici. Pro pravidelné dojíždění je dostatečná, je k dispozici přibližně 5 hodin než se začnou nejstarší záznamy přemazávat nejnovějšími. Díky G senzoru se navíc zablokuje každý soubor, během jehož nahrávání došlo k nárazu, to je možné udělat i odpovídajícím tlačítkem po úvaze ručně.

 

Hodnocení autokamery NiceBoy Pilot XS

NiceBoy Pilot XS je normální kamera do auta se sklonem k minimalizaci a nenápadnosti. Spolu se snadným uchycením a možností nahrávat i mimo držák vybočuje ze současné nabídky a neprofesionálním řidičům nabízí s parkovacím režimem něco navíc.

 

Specifikace a cenu Niceboy Pilot XS najdete zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x