mio_banner
niceboy-radar-oficialni

 

Dobře vybavená autokamera neudělá díky decentnímu vzhledu a prostorově úspornému magnetickému držáku ostudu ani novému vozu. Jde ale také o záznam obrazu a funkce GPS, které řidiče zajímají.

Jaký byl Niceboy Radar na silnici?

 

Za kolik se prodává?

 

Instalace Niceboy Radar

Samolepící držák sice omezuje možnosti přesunu autokamery, ale pro její stálé umístění má výhodu v minimálním prostoru, který zabírá, i jednoduchosti, s jakou lze kameru odepnout. Tento model už nemá konektor napájení na těle, kabel vede přímo do držáku, v balení najdete rovnou USB kabel a rozdvojku do zásuvky 12V, která dál umožní například napájení telefonu.

 

niceboy-radar-600.jpg

 

Zvenku jde o nenápadnou autokameru, při využití parkovacího módu se kratší dobu spoléhá na baterii, pro delší interval je třeba zajistit stále napájenou zásuvku, stačí i připojení k powerbance. Před jízdou není nastavení kamery v autě nezbytně nutné, až si majitel jednotlivá menu projde a upraví, nejspíš k nim ani nebude potřebovat přiložený návod, vše je srozumitelné. Větší paměťové karty je vhodné naformátovat, měly by být i o něco rychlejší (Class 10 UHS-I), aby se video ve vyšším rozlišení korektně ukládalo.

 

niceboy-radar-zevnitr-600

 

Výbava Niceboy Radar

Snímač Sony IMX 335, procesor Novatek 96670 a skleněná optika zajistí pěkný obraz bez kompromisů, pro ukládání souborů je možné využít až 128 (po formátování 120 GB) prostoru na paměťové kartě. Jednou z hlavních předností autokamery je GPS modul a s ním související možnost upozornění na pevný radar se vzdáleností od něj, záznam trasy a rychlosti. Displej 2,45" je přehledný a díky IPS technologii jasný i ve slunečném počasí. S WiFi připojením a aplikací LuckyCam se dá Niceboy Radar nastavit i přes chytrý telefon, prohlížet videa přímo v něm.

 

Software Niceboy ke stažení zde.

 

niceboy-radar-vsechno-800

 

Video Niceboy Radar

Základním rozlišením, které kamera do auta nabízí, je 2K (2048 x 1080 pixelů) při 30 snímcích za vteřinu, lze nastavit i interpolované 4K (2560 x 1440) anebo FullHD 1920 x 1080 pixelů při 30 nebo 60 snímcích. Komprese ve formátu MP4 je pokročilým kodekem H.264 a H.265 pro 4K, úhel záběru je 170°. Jak můžete vidět na našich testovacích záběrech na YouTube, denní i noční záběry jsou kvalitní bez kompromisů:

 

 

Niceboy Radar na silnici dělá přesně to, co má, spolehlivě se zapíná, nahrává a nevyžaduje pozornost (pokud vypnete zvukové signály). Po instalaci na něj můžete zapomenout a jen se v případě potřeby podívat na video, které potřebujete (ukládá se v délce, kterou zvolíte, nejstarší záznamy se postupně odmazávají, s výjimkou těch, které zamknete nebo to za vás udělá autokamera při nárazu). Parkovací mód je funkcí navíc, vhodnou pro ty, kdo musí nechávat vůz na místech s vyšším rizikem poškožení, kamera automaticky spustí nahrávání při detekci pohybu nebo nárazu.

 

Hodnocení Niceboy XR Radar

Decentní autokamera má k dispozici něco navíc, v hraničních situacích řidič uvítá vyšší rozlišení v kvalitním záznamu. Protože stále přibývají stacionární radary, GPS modul s aktualizovanou databází může před změnami varovat, v přísně nastavených úsecích ušetřit na pokutách. Pro každodenní život je Niceboy Radar dobrý společník, snadno se s ním vychází a odvádí nadprůměrnou práci.

 

Srovnání cen najdete zde

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x