mio_banner
ak-navitel-r300-uvodni

 

Je-li pro vás dodržování předepsané rychlosti důležité, Navitel R300 GPS je autokamera, nad kterou se zamyslíte.

Proč a nakolik jsme s ní byli spokojení?

Informace k aktuální soutěži Český.Jazyk najdete na stránce www.cesky-jazyk.cz/soutez/

 

Instalace a vzhled Navitel R300 GPS

Autokamera má tradiční design s přísavkovým držákem, displejem a jedním důležitým rozdílem - GPS je zabudované přímo v kameře, není třeba nasazovat samostatný modul, výhodou je i nenápadný vzhled v matné černé.

ak-navitel-r300-zepredu-400

 

ak-navitel-r300-prisl-600

 

Zkušenost s Navitel R300 GPS

Tlačítka jsou obvyklá, můžete otevřít manuál, stejně tak autokameru jen nasadit a jet, datum a čas už je díky komunikaci s GPS satelity správně. Displej je dostatečně velký a viditelný, s velmi užitečnou vlastností - namísto šetřiče obrazovky se na něm zobrazuje velkými zelenými číslicemi přesný údaj o rychlosti. Protože je na černém pozadí, funkce je vhodná i pro noční jízdu.

ak-navitel-r300-noc-400

Navitel R300 GPS tak dovádí zodpovědnost za jízdu na další úroveň, přestože lze informace vypnout, velká část řidičů ocení upozornění na rychlost a také přibližující se pozici stacionárního radaru graficky i zvukově v závislosti na vzdálenosti. Není tak nutné neustále sledovat tachometr a být v nejistotě, jestli jste přehlédli značku s omezením rychlosti. Databázi radarů lze prostřednictvím stránek Navitel aktualizovat.

ak-navitel-r300-displej-400

 

Video Navitel R300 GPS

Autokamera má obvyklou výbavu spolu s kvalitním senzorem i optikou, dobrým úhlem záběru. Jednotlivé testovací záběry ve FullHD včetně nočního vidění najdete na našem kanálu na YouTube

 

Kvalita videa je solidní, při využití vhodné paměťové karty až 64 GB můžete počítat přibližně s 10 hodinami záznamu. V něm je uložená GPS pozice, kterou lze prostřednictvím volně dostupných programů přehrát na mapě, uvedená je i v samotném videu.

Zatímco některé jiné autokamery vás na radary nesprávně upozorní už ve chvíli, kdy se nacházíte několik set metrů od nich, jedete po jiné silnici a jiným směrem, Navitel R300 je v tomto ohledu spolehlivý. Další vítanou funkcí je parkovací režim, sledující pohyb okolo vozu i během klidového stavu, za předpokladu, že kamera má aktivní napájení.

 

Hodnocení Navitel R300 GPS

Navitel R300 GPS je dobře vybavená autokamera pro zodpovědné řidiče, bez výstřelků, spolehlivá a s ověřenou konstrukcí, moderní kvalitou videa.

 

Nejnižší ceny kamer do auta Navitel najdete zde

 

 

 

navitel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x